Americká hypotéka je neúčelový úvěr, zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Získané peníze je možné použít na cokoliv, nikoli tedy výhradně na koupi, stavbu nebo úpravy nemovitosti, jako u klasického hypotéčního úvěru. Americká hypotéka tedy leží na pomezí hypotečního úvěru a spotřebitelského (hotovostního) úvěru.

Výhodou neúčelovosti americké hypotéky je však nejen to, že stejně, jako u hotovostní půjčky lze peníze použít na cokoli, ale především mnohem nižší úroková sazba, než právě u hotovostních půjček, a to vč. bankovních!

Pro naše klienty zajišťujeme nebankovní americké hypotéky! Nemůžete do banky? Obraťte se s důvěrou na nás!

Proč si vybrat naši americkou hypotéku?

Nejsme zastánci složité administrativy, vyřízení hypotéky u nás není zdlouhavý proces. Díky poměrně benevolentnímu přístupu a široce nastaveným podmínkám pro čerpání, dáváme možnost získat úvěr i klientům, kteří by na podobný finanční produkt, např. v bankovním sektoru, pravděpodobně nedosáhli.

Nebankovní americká hypotéka od naší společnosti je poskytována bez náhledu do registrů, bez poplatků!

Americká hypotéka od nás a její výhody

 • u nás nebudete podepisovat ani rozhodčí doložku, ani notářský zápis
 • výhodné měsíční splátky díky možnosti rozložení splácení na období až 20 let
 • nemovitost zatíženou zástavním právem může klient kdykoli prodat
 • nepotřebujete odhad nemovitosti
 • úvěr můžete zajistit i nemovitostí 3. osoby
 • žádné poplatky za vedení úvěrového účtu
 • nemusíte dokládat účel využití poskytnuté půjčky
 • peníze na Vašem účtu do 7 dnů

Nebankovní americká hypotéka je u nás zajišťována pro všechny žadatele absolutně zdarma!

U nás Vám nebudeme pouze slibovat, že Vám "možná" odpustíme posledních pár splátek, tzn. až ke konci splácení, když budete včas splácet. Pokud u nás budete poskytnutý úvěr včas splácet, nastavíme Vám nižší úrok, a tím i nižší splátku hned od druhého roku splácení! To samé uděláme i druhý a třetí rok! Každý rok budete mít nižší a nižší splátku! A takto dále, až do pátého roku, kdy Vám bude úroková sazba snížena až na bezkonkurenčních 6,95 % p.a.! Při včasném splácení Vám tuto úrokovou sazbu garantujeme po celý zbytek doby splatnosti!

Při posuzování žádosti o americkou hypotéku

 • nenahlížíme do žádného registru v ČR (BRKI, NRKI, SOLUS), a ani nepožadujeme výpisy z těchto registrů
 • nemusíte dokládat Váš příjem v papírové podobě (stačí, když nám ho pouze sdělíte)
 • nevyžadujeme bezdlužnost vůči orgánům státní správy (FÚ, ČSSZ, ZP)

Absolutně žádné poplatky před poskytnutím půjčky, ani po jejím vyplaceni!

Pro zajištění americké hypotéky budeme od Vás potřebovat následující dokumenty

 • pouze cca 7 fotografií nemovitosti (exteriér a interiér)

Pokud není na Vaší nemovitosti žádná zástava (bankovní popř. nebankovní úvěr) či exekuce, nic jiného pro posouzení reálnosti finančního produktu americká hypotéka nepotřebujeme! Přesto, že jsme řádně registrovaní u ÚOOÚ v tzv. Registru zpracování osobních údajů, nebudeme po Vás v žádném případě požadovat rodné číslo, číslo OP apod., a to až do doby, než bude půjčka 100% schválena!

Výpis z Katastru nemovitostí od Vás taktéž nutně nepotřebujeme. V případě nutnosti si stáhneme list vlastnictví dálkovým přístupem z KÚ.

Potřebujete jiný finanční produkt?

Na našich stránkách můžete vybírat z následujících finančních produktů:

Naprostou většinu žadatelů o půjčku zajímá konsolidace půjček bez registru. V naší nabídce najdete produkty: konsolidace půjček, dále pak půjčky bez registru, kde nemusíte použít peníze pouze na sloučení půjček, a další.

Velmi žádaným produktem je vyplacení zástav. Máte-li na nemovitosti nevýhodný úvěr, tento přeúvěrujeme úvěrem s nižší úrokovou sazbou, delší dobou splatnosti a celkově výhodnějších podmínek.
Například: náš investor je jediný v ČR, který nevyžaduje podpis tiskopisů, které by pro Vás mohly být jakkoli nebezpečné, jako např. rozhodčí doložka, notářský zápis, směnka, atd.

Další, bezesporu bezkonkurenční výhodou je, že pokud Vám bude schválena půjčka ve výši např. 1 000 000 Kč, tak Vám přesně tato částka bude odeslána na Váš účet, a to do poslední koruny, aniž by z celkové výše schválené půjčky kdokoli strhával jakékoli nesmyslné poplatky v řádech desítek, či dokonce stovek tisíc!

Zajímá vás více inforrmací, co je to vlastně americká hypotéka, proč se jí říká americká, kdy a kde vznikla a kdy se dostala oficiálně do České republiky? A třeba i od kdy nabízíme tento finanční produkt v ČR my? Tyto pečlivě zpracované informace vč. různých možností využití americké hypotéky najdete na stránce Americká hypotéka - historie, současnost, využití.