Jedná se o tzv. americkou hypotéku, což je neúčelový úvěr, který se zajišťuje zástavním právem Vaší stávající nemovitosti. Pro sjednání půjčky je tedy nutné již vlastnit nemovitost, která se použije jako zástava proti úvěru. Půjčené peníze je pak možné použít na cokoliv, tedy i na koupi, stavbu nebo úpravy nemovitosti.

Naše půjčky na nemovitosti disponují několika výhodami, které získáte u nás. S naší půjčkou můžete počítat s následujícími výhodami:

  • výhodné úrokové sazby
  • rychlost a snadnost vyřízení půjčky
  • není třeba dokládat výši příjmů
  • jedná se o půjčku bez registru
  • vypracování online odhadu nemovitosti zdarma
  • pro kladné vyřízení nepotřebujete žádného ručitele

Půjčení peněz se zástavou nemovitosti

Zástavu nemovitosti požadujeme u všech půjček, u kterých nenahlížíme do bankovního či nebankovního registru a nepožadujeme výši příjmů. Jedná se o takovou pojistku, díky které můžeme v případě neplacení zastavit až do 60 % její hodnoty.

Posouzení a vyřízení žádosti

Při posuzování žádosti o půjčku nenahlížíme do bankovního i nebankovního registru a nevyžadujeme doklad o výši Vašich příjmů. Před sjednáním půjčky nevyžadujeme žádné poplatky předem a peníze půjčíme téměř každému bez ohledu na počet jeho stávajících dluhů.

Každou žádost o půjčku na nemovitost vyřizujeme individuálně a co nejrychleji. Předběžné posouzení můžete očekávat do 24 hodin a definitivní výsledek týkající se schválení výše půjčky Vám sdělíme do 2 dnů. Peníze ze schválené hypotéky budou na Váš bankovní účet převedeny do 7 dnů!

Po schválení této půjčky je nutné pro sjednání doložit výpis z katastru nemovitostí a vnitřní i vnější fotodokumentaci Vaší nemovitosti.

Příklad využití půjčky na nemovitost

Pan Zdeněk V. se rozhodl pro pořízení bytu, ale banka mu nechtěla kvůli jeho výši platu potřebnou částku na koupi půjčit. Jelikož měl pan Zdeněk opravdu skvělou nabídku na koupi bytu a nechtěl ji promarnit, rozhodl se půjčit si peníze od nás. Sjednání půjčky na nemovitost u nás nebyl žádný problém, neboť nevyžadujeme dokládat výši příjmů. Panu Zdeňkovi jsme vyřídili půjčku snadno a velice rychle. Díky rychlému jednání si pan Zdeněk pořídil tento vyhlídnutý byt.

Máte-li zájem o půjčku na nemovitost, ale chcete si měsíční splátky spočítat sami? Pak navštivte naší online kalkulačku.