Pořídili jste si vlastní byt, který potřebuje kompletně zrekonstruovat a nově vybavit? Nemáte k dispozici dostatečné finanční prostředky, které byste na rekonstrukci využili, a banka Vám nechce půjčit? U nás si může téměř každý sjednat úvěr na rekonstrukci bytu a předělat si bydlení přesně podle Vašich představ.

Sjednání půjčky proti zástavě

Půjčku na rekonstrukci bytu je možné sjednat pouze v případě, pokud vlastníte nemovitost, kterou použijete jako zástavu. Zástava nemovitosti se používá v případech, kdy není zapotřebí dokládat výši příjmů.

Co je na půjčce na rekonstrukci nejlepší:

  • Výhodný úrok od 6,95 % p.a.
  • Rychlost a jednoduchost sjednání
  • Nemusíte dokládat výši příjmů
  • Neplatíte žádné poplatky předem
  • Nepotřebujete ručitele
  • Peníze k dispozici do týdne

Při sjednání nebankovního úvěru je nutné doložit:

  • výpis z katastru nemovitostí, který lze pořídit na příslušném Katastrálním úřadu nebo na poště se službou Czech POINT
  • vnitřní i vnější fotodokumentaci zastavené nemovitosti

Příklad využití půjčky na rekonstrukci bytu

Pan Petr S. z Hradce Králové měl na svém bytě nevýhodný úvěr, který čerpal od nejmenované nebankovní společnosti, a kde mu chybělo k doplacení 200 tis. U tohoto úvěru splácí měsíčně téměř 7.000 Kč. Kromě toho si nabral v období finanční tísně další menší půjčky s velmi vysokým úrokem, které chtěl sloučit do jedné splátky. Součet splátek těchto všech malých půjček činí neuvěřitelných 15.000 Kč! Na úplné doplacení těchto drobných půjček potřeboval 150 tis., tzn. s uvedenou zástavou celkem 350 tisíc. Dále chtěl pan Petr kompletně zrekonstruovat koupelnu a koupit nový sporák do kuchyně. Na toto měl rozpočet cca 150 tis., tzn. celkem potřeboval 500.000 Kč. Pan Petr si u nás půjčil 500 tis. se splátkou pouze 5.500 Kč, doplatil si všechny malé půjčky vč. nevýhodné zástavy, koupil manželce nový sporák, a vzhledem k tomu, že rekonstrukci koupelny provedl z větší části svépomoci, zůstalo mu ještě 40.000 Kč, za které udělal celé rodině radost hezkou rodinnou dovolenou.

Máte-li zájem o půjčku na rekonstrukci bytu, ale chcete si měsíční splátky spočítat sami? Pak navštivte naší online kalkulačku.