Vlastníte nemovitost, která není v ideálním stavu? Víte, že rekonstrukce vaší nemovitosti je už opravdu nutná? Máte v plánu ji rekonstruovat a modernizovat, ale stále nemáte na potřebnou rekonstrukci dostatek financí? Využijte k tomu úvěr na rekonstrukci bydlení, který je k tomu přímo stvořený. U nás můžete konkrétně využít:

Při sjednání půjčky přistupujeme ke každému klientovi zcela individuálně a profesionálně. Naší snahou je najít pro vás vždy to nejlepší možné řešení.

Proč půjčka na rekonstrukci právě od nás?

 • nenahlížíme do bankovního, ani nebankovního registru
 • nevyžadujeme doložení výše příjmů (platí pro OSVČ)
 • neplatíte předem odhad nemovitosti
 • garantujeme velmi pečlivý a individuální přístup
 • rychlost a dostupnost půjčky
 • posouzení žádosti a zpracování půjčky zdarma
 • peníze na rekonstrukci na vašem účtu do 7 dnů

Odhad nemovitosti pro naše klienty zdarma!
Roční úrok již od 6,95 % p.a., RPSN od 7,9 %

Nebankovní půjčka proti zástavě

Půjčku na rekonstrukci poskytujeme proti zástavě. To znamená, že při sjednání půjčky vám zajistíme požadované finanční prostředky oproti ručení nemovitosti, a to až do 60 % její tržní hodnoty.

Potřebné doklady k vyřízení půjčky

Pro sjednání a vyřízení půjčky na rekonstrukci budete muset doložit následující dokumenty:

 • list vlastnictví – neboli výpis z katastru nemovitostí, díky kterému se potvrdí vlastnictví vaší zastavěné nemovitosti, výpis z katastru nemovitostí vám vystaví příslušný Katastrální úřad nebo pošta poskytující službu Czech POINT 
  (Anebo, co kdybychom zajistili výpis z KÚ za vás? Tak jo, domluveno.)
 • fotodokumentaci předmětu zástavy – tato fotodokumentace musí být pořízena jak zvenčí, tak i zevnitř nemovitosti

Sjednejte si u nás výhodnou půjčku na rekonstrukci a renovujte své bydlení přesně podle vašich představ.

Půjčka na rekonstrukci bytu

Pořídili jste si vlastní byt, který potřebuje kompletně zrekonstruovat a nově vybavit? Nemáte k dispozici dostatečné finanční prostředky, které byste na rekonstrukci využili, a banka Vám nechce půjčit? U nás si můžete sjednat úvěr na rekonstrukci bytu a předělat si bydlení přesně podle Vašich...

více informací

Půjčka na rekonstrukci domu

Vlastníte rodinný dům, který by chtělo rekonstruovat, a nemáte dostatek vlastních finančních prostředků? Chcete si půjčit, ale banka Vám z nějakého důvodu nepůjčí? Naše půjčka na rekonstrukci domu je východiskem pro ty, kteří byli odmítnuti u jiných finančních společností. Díky našemu úvěru si...

více informací

 

Máte více úvěrů a bojíte se dalšího finančního zatížení?

Potřebujete nutně zrekonstruovat koupelnu, opravit děravou střechu, nebo vyměnit v celém domě nová okna, ale už nějaké úvěry splácíte a dalšího zatížení vašeho finančního rozpočtu se bojíte?

 

Dobře děláte a upřímně si ceníme vašeho postoje. Nicméně u nás se dalšího finančního zatížení bát nemusíte, ba naopak vám finančně ulevíme. Jak?

 

Společně s vámi spočítáme, jaká částka je potřeba na doplacení všech půjček, u kterých máte zbytečně vysoký úrok, a samozřejmě nezapomeneme při těchto výpočtech na vámi plánovanou rekonstrukci. Následně vám zajistíme takovou částku, abyste měli potřebné peníze nejen na rekonstrukci, ale ještě se mohli zbavit všech nevýhodných půjček. A vzhledem k tomu, že nabízíme jednu z nejnižších úrokových sazeb na trhu, dále umíme natáhnout dobu splatnosti takřka na přání, budete mít v součtu nižší splátku, než jste měli dosud, a ještě k tomu peníze na potřebnou rekonstrukci. A pokud něco zbyde, můžete si koupit např. novou kuchyňskou linku. Je to jen na vás.

 

A co hlavně, budete mít pouze jeden jediný úvěr, tzn. měsíčně pouze jednu jedinou splátku.