Využijte naši jednoduchou kalkulačku a zjistěte, jaký typ nebankovní půjčky z naší nabídky bude pro vás nejvýhodnější. Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Společně vymyslíme nejlepší řešení, popř. vám nabídneme individuální řešení, přesně odpovídající vašim potřebám a finančním možnostem.

Splátky uvedené v kalkulačce platí pouze pro první rok splatnosti. Od druhého roku se vám bude úroková sazba automaticky snižovat, a to až na bezkonkurenční sazbu 6,95 %p.a.! Tzn. klesat vám bude i měsíční splátka!

Požadavky na půjčku

100 000 Kč 3 000 000 Kč

Výše půjčky: 450 000 Kč

5 let 20 let

Doba splatnosti: 15 let

Měsíční splátka???
Doba splácení??? let
Úroková sazba??? %
RPSN??? %

 

Půjčka

Při vámi zvolené výši úvěru ??? Kč s dobou splatnosti ??? let, bude vaše měsíční splátka ??? Kč, úroková sazba ??? %, RPSN ??? %. V případě, že využijete celou dobu splatnosti, celková zaplacená částka bude činit ??? Kč, a to včetně jistiny, tj. půjčené částky a úroku. Úvěr můžete samozřejmě splatit dříve, a to naprosto kdykoli v průběhu jeho splácení. V takovém případě zaplatíte pouze zbytek nesplacené jistiny (půjčené částky), 1% ze zůstatku jistiny, a nebudete již platit žádné ušlé úroky za zbývající dobu splatnosti dle smlouvy. Úrok se vám bude počítat pouze k měsíci, kdy budete chtít úvěr doplatit.