Potřebujete půjčit určitou finanční částku a nemůžete z jakéhokoliv důvodu žádat o půjčku v bance? Pokud vlastníte nemovitost, využijte našich služeb a vyberte si kteroukoli z námi nabízených nebankovních půjček. V sekci kalkulačka online si můžete zvolit výši půjčky až do výše 3.000.000 Kč s dobou splatnosti až 20 let, kde se Vám ihned zobrazí měsíční splátka. (Půjčit si můžete samozřejmě i více). Poté stačí zažádat o půjčku online, aniž byste si museli provolávat nějaké peníze, nebo někam jezdit. Jedná se o zcela nezávaznou poptávku, kterou vyplníte a my Vás budeme v rámci max. jednoho prac. dne kontaktovat na naše náklady. Formulář si vyplníte v pohodlí domova a nemusíte zbytečně utrácet vysoké částky za volání či utrácet za benzin a cestovat po ČR, aniž byste měli 100% jistotu, že bude půjčka schválena.

Nezávazná poptávka

Na tomto telefonním čísle Vás budeme kontaktovat
Vyberte typ nemovitosti, kterou bude úvěr zajištěn
Uveďte, kde se nemovitost nachází (město či obec)
Vyberte kraj, kde se nemovitost nachází
Uveďte název bankovního či nebankovního subjektu, u kterého máte zastavenou nemovitost (Česká spořitelna, ČSOB apod.)
Uveďte součet všech exekucí v Kč (nikoli počet exekucí)
Částka je nezávazná, lze kdykoli změnit

Dále odesláním této žádosti souhlasím v souladu s Nařízením EU 2016/679 (GDPR) se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Uvedené os. údaje budou použity pouze pro účely zpracování vaší poptávky.
Dále viz Zásady ochrany osobních údajů.

Dle směrnice Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/680 osobní údaje nezpracováváme, tzn. ani nevyžadujeme a neuchováváme.

Tyto informace jsou jediné, které od Vás potřebujeme. Žádné stohy zbytečných papírů, žádné citlivé údaje!
Varujeme před společnostmi, které vyžadují v online žádosti o půjčku uvedení rodného čísla, nebo odmítají následně zaslat smlouvu k pročtení předem, tzn. před jejím podpisem!

 SSL - přenos dat šifrován

Bezpečný přenos dat
díky šifrování SSL