Potřebujete pomoci, nebo jen poradit? Neváhejte, zavolejte nám, nebo nám napište.
Pokud potřebujete řešit Vaši finanční situaci co nejrychleji, vyberte si některý z našich nebankovních úvěrů, vyplňte on-line žádost a my Váš případ ihned zdarma posoudíme. Následně Vás budeme telefonicky kontaktovat a nabídneme Vám takový typ úvěru, který bude přesně řešit Vaše potřeby a přání. Veškeré naše služby jsou pro všechny naše klienty absolutně zdarma, a to bez výjimky!
Chcete si přečíst více o tom, kdo jsme a jak pracujeme? Více informací najdete na stránce O nás.

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Dana Daňková
Dandova 2619/13
193 00 Praha 9

tel.: 777 774 200
e-mail: 
Datum vzniku živnostenského právnění: 16.06.2004

FAKTURAČNÍ ÚDAJE

Dana Daňková
Dandova 2619/13, Praha 9
IČ: 71634576

Volat můžete PO - PÁ od 09:00 - 17:00 hod.
Pokud bychom se vám nemohli ihned věnovat, budeme vám na zmeškaný hovor reagovat.

 

Pokud potřebujete sdělit něco osobě, která řeší u vaší žádosti o nebankovní úvěr cokoli konkrétního (vyplacení exekucí na vaší nemovitosti apod.), použijte adresu ve formátu: jmeno.prijmeni@nebankovnikonsolidace.cz.

Kontaktní formulář

* ... Pro rychlé posouzení poptávky doporučujeme vyplnit ŽÁDOST O PŮJČKU, kdy je zájemce kontaktován telefonicky do 24 hodin a žádost zdarma posouzena. IHNED navrhneme nejvhodnější typ nebankovní půjčky.

 

Spotřebitelské úvěry (dle zákona č. 257/2016 Sb.), a dále pak malé půjčky a mikropůjčky neposkytujeme, ani nezprostředkováváme. Odmítáme nabízet našim klientům cokoli, co je pro běžného klienta (se záznamy v registrech) nedosažitelné či předražené!