Dobrý den paní Daňková,

chtěla bych Vám poděkovat za perfektní služby v oblasti vyřízení úvěru. V dnešní době je velmi snadné dostat se do bankovního nebo nebankovního registru a následně velmi těžké sehnat potřebný úvěr od bankovních ale i od většiny nebankovních společností. Potřebovala jsem úvěr na dostavbu domu a vyplacení několika úvěrů.

Obrátila jsem se na několik bankovních i nebankovních společností se žádostí o konsolidaci. Nikde jsem neuspěla, aniž bych se dozvěděla, co bylo důvodem k zamítnutí. Jako mnoho jiných jsem zkusila i úvěr od "soukromých investorů", zde však po "schválení" následovalo .. domluvíme se na termínu osobní schůzky k podpisu, s sebou si vezměte poplatek 8 -13 000,- Kč. Jednou se zdůvodněním, že je tam něco v registru, tak jako záruka schopnosti platit, podruhé poplatek za zpracování smlouvy.

Naštěstí pro mě, jsem v této fázi vždy odmítla. A potom jsem si vzpomněla, že jsem viděla někde na internetu odkaz a doporučení na stránky www.nebankovnikonsolidace.cz. Zavolala jsem, paní Daňková se mi věnovala téměř hodinu. Během tohoto rozhovoru zodpověděla vše, co mě zajímalo, vše mi vysvětlila. Zaslala jsem požadované podklady, a vše šlo dál přesně tak, jak mně řekla v úvodním rozhovoru paní Daňková. Proběhl odhad nemovitosti, žádost o úvěr, podpis, ověření, vklad na katastr. Po odeslání potvrzení katastru přišla požadovaná částka 12. den na můj účet.

Ještě jednou moc děkuji za perfektní servis, vstřícnost, ochotu a vyřízení úvěru. Každému, kdo bude potřebovat podobnou pomoc, Vás ráda doporučím.

Věra P.