Se společností jsem byl 100 % spokojen od prvotního kontaktu až po zprostředkování úvěru. Zcela profesionální jednání, bez "omáčky" a na rovinu. Mezi všemi pochybnými nabídkami od konkurenčních firem, tady musím opravdu pochválit a poděkovat.

Lukáš Šebesta