Dobrý den,

dostala jsem se do registru dlužníků. Ne sice vlastní vinou, ale stalo se. O to složitější byla moje situace při koupi rodinného domu a nutné rekonstrukci stávajícího bytu. A to jsem potřebovala ještě peníze navíc na konsolidaci půjček, které byly pro mě hodně nevýhodné. Do banky jít nešlo, musela jsem hledat mezi nebankovními úvěry. Našla jsem jich mnoho, ale buď byly velmi nevýhodné podmínky, které by podepsal jen blázen, nebo vyžadovali někteří zaplacení poplatku předem. A dávat někomu peníze, když si od něj chci půjčit mi přijde ne příliš férové.

Hledala jsem dál, až jsem našla tento web. Byla jsem velice mile překvapená už komunikací po telefonu. Vše mi bylo vysvětleno velice dopodrobna. První telefonát trval sice půl hodinky, ale dozvěděla jsem se všechno. Bez nějakých výmluv mně zodpověděli úplně všechny otázky. Milý hlas, úžasné vystupování a kladný přístup ke mně a mnou sděleným finančním problémům, mě přesvědčil o tom, že tato společnost nepatří do řady podvodníků, ale jedná se o férovou firmu.

Skoro vše jsme vyřešili po telefonu a e-mailu. Schůzka byla zapotřebí jen jedna a to při podepsání smlouvy a ověření podpisů. Po podpisu smlouvy jsem měla peníze na účtu třetí den. Paní Daňkovou mohu jenom doporučit.

Veronika Macourková, Louny