Už vás nebaví topit uhlím? Máte už dost neustálého nepořádku? Nechcete už každé léto nakupovat na zimu tuny uhlí či dřeva a v den závozu se celý den věnovat skládáním, když byste tento čas mohli věnovat své rodině?

Má váš soused tepelné čerpadlo a vy mu závidíte nejen malou spotřebu elektrické energie, ale i to, že má teplo v celém domě bez dřiny a v naprosté čistotě?

Zajistíme vám na výhodné splátky nejen vámi vybrané tepelné čerpadlo, ale i montáž! Jednoduše řečeno, nemusíte vůbec vytahovat peněženku z kapsy! Žádné nesmyslné akontace, finanční spoluúčast X % z pořizovací ceny apod. Pro naše klienty vše navíc bez registrů a nesmyslných poplatků.

Vy si vyberete, my zaplatíme

Co znamená zmíněné "vámi vybrané"? V žádném případě vám nebudeme vnucovat nějaké nekvalitní tepelné čerpadlo. Vy si vyberete od jakého výrobce si chcete tepelné čerpadlo pořídit a my vám na něj poskytneme výhodný nebankovní úvěr, konkrétně nebankovní americkou hypotéku.

Co je americká hypotéka

Americká hypotéka je úvěr se zajištěním nemovitostí, u kterého nemusíte dokládat, na co byly peníze využity. Můžete si pořídit nejen zmíněné tepelné čerpadlo, a to vč. zaplacení montážní firmě, ale můžete si koupit i nové radiátory, samozřejmě vč. příslušenství, jako např. teplotní čidla, termostat, modul pro dálkové ovládání tepelného čerpadla apod. Prostě vše, co potřebujete či po čem toužíte, ale nemáte na vše potřebné dostatek finančních prostředků. A jestli si za zbývající peníze doplatíte nějakou nevýhodnou půjčku, která narušuje každý měsíc váš finanční rozpočet, je to jen na vás.

Věděli jste, že financování (nejen) tepelného čerpadla formou americké hypotéky, je bezkonkurenčně nejvýhodnější možnost, jak si pořídit cokoli potřebujete? Americká hypotéka je totiž hned po klasické hypotéce nejlevnější typ úvěru!