Potřebovali jsme na našem domě udělat pár stavebních úprav, zároveň doplatit tři jiné půjčky, abychom vůbec zvládli splátku nového úvěru. Naším snem bylo sloučit všechny tři půjčky a jednu kreditní kartu do jednoho úvěru, plus cca 300 tisíc navíc na nutné stavební úpravy a rekonstrukci koupelny. Pak už jen leasing na nějaké lepší ojeté auto z autobazaru a byli bychom spokojeni.

Dozvěděli jsme se, že je na tohle nejlepší americká hypotéka. Studovali jsme na internetu, kde jsme se dočetli, že je to bezúčelový úvěr, takže je možné peníze použít na cokoli. To by bylo přesně pro nás. Zajásali jsme a vyrazili do banky. Obešli jsme celkem čtyři a všude na nás koukali, jako kdybychom byli zelený a měli tykadýlka! Prý jsme se u jednoho úvěru před 2 měsíci zpozdili se splátkou, tak nám prý tuhle americkou hypotéku poskytnout nemůžou.

Začali jsme tedy obvolávat nabídky z internetu, kde jsme našli několik nabídek se slovy, že jim zpožděné splátky nevadí, ani zápis v bankovním registru. A teprve teď jsme zjistili, jak to na tomhle trhu v tomhle státě je. Dvě kategorie: podvodníci a lichváři. Třetí kategorii abyste hledali lupou. Hledali jsme bezmála půl roku! Vůbec nebudu popisovat všechny zkušenosti a schůzky s amatérama z posledních 6 měsíců. Už jsme ani nedoufali. Pak nám kamarád poradil tyhle stránky. Už bez chuti a naděje jsme zkusili vyplnit jejich žádost, kterou mají na stránkách. Psali tam, že je nezávazná, tak proč to nezkusit. Navíc na rozdíl od jiných tam pěkně psali podmínky, a hlavně pěknou úrokovou sazbu a informace, že je všechno zadarmo. Po zkušenostech z posledních šesti měsíců se nám to nezdálo, ale ponaučeni jsme zkusili žádost vyplnit. Žádné rodné číslo, číslo občanského průkazu apod., tak proč ne.

První den se nedělo nic, druhý den telefonát. Velmi příjemná paní. Mluvili jsme 20 minut, odpověděla mi na všechny otázky a nabídla mi konkrétní produkt s hodně pěknýma podmínkama. Dokonce si prý nebudu muset brát leasing na auto, prý je to zbytečně drahý typ úvěru a zbytečně bychom měli dva úvěry. Domluvili jsme se, že požádám o jeden úvěr, ze kterého vyřešíme všechno. Pořídíme nové auto, doplatíme všechny tři půjčky i kreditní kartu a taky nám zbude potřebných 300 tisíc na stavební úpravy a rekonstrukci koupelny. Domluveno, že zažádáme celkem o 900 tisíc. Splátku mi řekli o několik tisíc nižší, než ostatní firmy předtím. A hlavně bychom měli jen jednu splátku! To by bylo super!

Hlavně jsme se s manželkou zajímali o vysvětlení toho, že mají na stránkách, že je všechno zadarmo, že se neplatí žádný poplatek ani předem, ani po vyplacení schválené hypotéky. Prý to tak opravdu je. A dokonce nám prý udělají zdarma i předběžný přesný odhad nemovitosti a k tomu jejich právní služby taky zadarmo. No popravdě to znělo všechno tak moc hezky, že se nám tomu nechtělo věřit.

A jak to všechno dopadlo? Tak to je důvod, proč jsme si s manželkou dali tu práci a píšeme na tuhle firmu tohle hodnocení, protože jsme nadšení! A to je slabé slovo!

Schválili nám celých 900 tisíc! A hlavně na rozdíl od těch konkurenčních, kde nám řekli pokaždý něco jinýho, tak u této firmy bylo ve smlouvě všechno tak, jak nám řekli na začátku i na konci! Splátka seděla přesně na korunu a fakt jsme neplatili nic. Vůbec nic! A čemu nemůžeme věřit do teď je to, že nám schválili 900 tisíc a celých 900 tisíc nám i přišlo na účet! Předtím nám všude říkali, že kdyby byl úvěr schválený, tak kolik by nám strhnuli na nějaký různý náklady a poplatky a tak. Tady ani koruna! A náš sen byl splněn nad naše očekávání. Počítali jsme, že budeme mít tuhle americkou hypotéku a leasing na auto. Tak máme jen jednu splátku!

Takže tímto paní Daňkové hrozně moc děkujeme a rádi vás budeme doporučovat!

Manželé M+P z Benešova