Jsme sdružení podnikatelů specializujících se na financování nemovitostí způsobem běžným ve vyspělých zemích. Ročně spolu s našimi obchodními partnery zajistíme úvěry pro několik stovek klientů. Mezi naše zbraně patří naše know-how, profesionální přístup a bohaté portfolio finančních produktů, kdy dokážeme našim klientům nabídnout nebankovní podmínky úvěru (tzn. bez náhledu do registrů), avšak s výhodami bankovních úvěrů (konkrétně amerických hypoték), tj. s roční úrokovou sazbou již od 6,0 % p.a., a dobou splatnosti až 30 let!

Naší prioritou je spokojený klient. Nikdy neměníme krátkodobý zisk za důvěru klienta. Pro nás je důležitý klient, který nás doporučí dále svým přátelům, známým a obchodním partnerům. Jsme rádi, že se k nám klienti vrací, protože jsme jim poskytli službu, kterou jinde nenašli, a ze stejných důvodů nás rádi doporučují dále.

Každou žádost o úvěr řešíme individuálně a vždy se snažíme zajistit každému jednotlivci takový typ úvěru, který nejlépe vyhovuje právě jemu.

Specializujeme se na klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance. Protože je Vám, klientům, někdy nepříjemné říci nám pravdu o svých dluzích, množství různých úvěrů a půjček, které potřebujete sloučit v jednu splátku, není u nás požadován účel využití úvěru. Peníze můžete použít na konsolidaci všech Vašich úvěrů, rekonstrukci nemovitosti, start či rozšíření Vašeho podnikání, apod.

Vždy se u nás můžete spolehnout na naprostou diskrétnost. Dbáme na naprostou důvěrnost údajů, které jsou použity pouze k zajištění požadovaného úvěru. Při práci s daty se vždy striktně řídíme zákonem č. 101/2000 Sb., a nově samozřejmě Nařízením EU 2016/679 (GDPR)

Historie

Historie naší společnosti začala již v roce 1991, kdy skupina podnikatelů spojila své síly a dala vzniku tomuto sdružení. Již v prvních dvou letech působení na finančním trhu jsme úspěšně uspokojili více než 300 klientů. Dnes se počet námi realizovaných úvěrů pohybuje v řádech tisíců.

Žadatelům o úvěr pomáháme činit zodpovědná rozhodnutí, která je ještě více nezatíží, ale naopak se jim finančně velmi uleví. V praxi dokážeme snížit dosavadní součet všech měsíčních splátek úvěrů, půjček a kreditních karet na třetinu!

Klientům doporučujeme pouze taková řešení jejich finanční situace, která bychom zvolili sami, kdybychom byli v pozici klienta.

Zájmy klienta jsou u nás vždy "až" na prvním místě.

 

Spotřebitelské úvěry (dle zákona č. 257/2016 Sb.), a dále pak malé půjčky a mikropůjčky neposkytujeme, ani nezprostředkováváme. Odmítáme nabízet našim klientům cokoli, co je pro běžného klienta (se záznamy v registrech) nedosažitelné či předražené!

Jinými slovy, aby bylo opravdu srozumitelné nejen pro naše klienty, ale i případné návštěvníky ze strany úřadů: Veškeré údaje uvedené na těchto stránkách se nevztahují na spotřebitelské úvěry poskytované dle zákona č. 257/2016 Sb.!