Vzhledem ke splátkám jiných půjček a nutné rekonstrukci jsme potřebovali větší částku. Obešli jsme snad všechny banky i nebankovní firmy. Všude nejdřív slíbili a pak měli 1000+1 výmluv, proč prý nemůžou úvěr poskytnout.

Takto jsme hledali rok! Až po roce nám někdo poradil paní Daňkovou a odkaz na tyto stránky, že také využil v minulosti služeb tohoto portálu. Už jsme ale po roce útrap, slibů a poplatků ani nevěřili. Někam jezdit jsme odmítli, ani jsme nevolali. Zkusili jsme na jejich stránkách vyplnit žádost a čekali jsme. Dlouho ne. Ještě ten den telefonát. Velmi milý pán (jméno už nevíme), který ochotně odpověděl na všechny naše otázky a celkový přístup úplně jiný hned od začátku. Začali jsme věřit, že se snad už úvěr podaří. Nechtěli vůbec nic, jen pár fotografií našeho domu. To jsme jim poslali ještě ten den. Hned další den znovu volali (tentokrát paní), která nám potvrdila, že přišel email v pořádku, zeptala se nás na pár věcí a prý nás ještě ten den s investorem zpracují a zavolají nám výsledek. To, že máme u nich úvěr schválený nám zavolali zase hned druhý den. A opravdu jsme měli třetí týden peníze na účtu!

Moc tímto děkujeme! Přesto, že máme úvěr vyšší, než byly naše půjčky, které jsme doplatili, protože jsme si brali více ještě na rekonstrukci, tak máme splátku nižší, než předtím! Úvěr opravdu výhodný a přístup od začátku až do konce úplně odlišný od ostatních. Ještě jednou moc děkujeme!

Manželé Procházkovi, Brno