Nutně jsem potřeboval finanční hotovost k rozjezdu svého podnikaní. Skoro každý se dnes potýká s nějakou chvíli opožděnou platbou a tak dostat se do registru neplatičů je hned. Ani by mě nepřekvapilo, že je tam už polovina národa. Mně se to třeba povedlo kvůli pouhým pěti korunám u ČMSS. Přesně: 5,20 Kč. 

Mohl bych zde uveřejnit celou dokumentaci a zbytečnou komunikaci s bankou, ale to sem nepatří. Abych se tedy vrátil k tématu. Pro mě to znamenalo, že bankovní půjčka nepřipadá v úvahu. Začali jsme tedy hledat na internetu a vybírat půjčky nebankovní. Poučen ze všech stran o lichvářích a podvodnících to věru nebylo lehké hledání. Postupně jsme vyřazovali jednu možnost za druhou a už jsme ani nedoufali v nalezení seriózní firmy.

Nakonec jsme narazili na tyto stránky. Zkusili jsme zavolat. Co následovalo nás překvapilo - žádná první otázka "máte čím ručit"? Ale podrobné vyslechnutí našich přání a možností s postupným hledáním cesty k našemu úvěru. A to nebylo vše, úroky z této nebankovní půjčky nižší, než u americké hypotéky bankovní! Přístup naprosto profesionální a ochotný nám pomoci.

Zkrátka abych to nenatahoval, já se ke svému úžasu ke své půjčce bez problémů dostal a jsem velmi spokojený.
Díky poskytnutému úvěru na pořízení techniky do firmy, můžeme našim klientům nabídnout ještě kvalitnější služby.

Spokojený klient
Martin Franc
Stavby a rekonstrukce Kolín
www.framako.cz