Informace na této stránce doporučujeme očima pouze nepřelétnout, ale opravdu přečíst. Najdete zde totiž velmi cenné informace, které se jinde nedočtete a v bankách či jiných finančních institucích vám je neřeknou! A možná se budou hodit právě vám...

Dočtete se například informaci, kdy vám banka může účtovat poplatek za předčasné splacení spotřebitelského úvěru, dále např. u hypotéky poplatek za porušení fixace, ale především informaci, kdy vám tyto poplatky účtovat nesmí! A to nejen zmíněný poplatek za předčasné splacení úvěru/hypotéky, poplatek za porušení faxačního období, ale dokonce ani žádné náklady, a to ani prokazatelně vynaložené!

Vyberte si dle nadpisu otázku, na kterou vás zajímá odpověď, udělejte si kafíčko, udělejte si pohodlí a pak už stačí jen kliknout na tlačítko "více informací".

Oprávněnost poplatků

Poskytla vám banka úvěr zajištěný nemovitostí, který pro vás není výhodný? Rádi byste tento úvěr refinancovali úvěrem s výhodnějšími podmínkami, ale bojíte se, jaké vám banka bude účtovat poplatky za předčasné splacení, za porušení fixační doby, a dále takzvané účelně vynaložené náklady? Jsme si jisti, že vás mile překvapíme informacemi, které jsme pro vás zjistili, a díky kterým můžete ušetřit až několik desítek tisíc!

více informací

 

Další zajímavé články pro návštěvníky našich stránek připravujeme.