Potřebujete skutečný odhad ceny nemovitosti? Nechcete zbytečně platit horentní sumy za znalecký posudek? Chtějí po vás soudní znalci za odhad nemovitosti několik tisíc, ale jistotu půjčky nemáte? Stačí Vám jen přibližný odhad bez právní platnosti, abyste věděli, o jakou výši půjčky můžete žádat?

Při zpracování žádosti o půjčku s ručením nemovitostí je vždy nutné znát hodnotu nemovitosti. Všem zájemcům, kteří podají nezávaznou žádost o hypotéku či americkou hypotéku u nás, nabízíme odhad nemovitosti online zdarma!

Tento online odhad nemovitosti na počkání provádíme v rámci celé ČR. Nezáleží tedy na tom, zda se jedná o rodinný dům či bytOV, a jedná-li se o velké město či malou obec. Hodnotu Vaší nemovitosti Vám sdělíme max. do 5 minut, a to zcela zdarma!

Nemusíte hlídat či zbytečně platit výpis z katastru nemovitostí. Jakýkoli pohyb na KN pohlídáme za Vás, a to nonstop a zdarma! Sdělíme Vám skutečnou tržní cenu jakékoli nemovitosti v ČR!

Odkud data získáváme

V současné době zpracováváme 25 milionů záznamů o prodejích bytů, rodinných domů a stavebních pozemků. Převážná část těchto dat byla zakoupena od Katastru nemovitostí a pochází přímo z kupních smluv, kde jsou uvedeny skutečné prodejní ceny nemovitostí, na rozdíl od inzerce nemovitostí, kde jsou uvedeny pouze nabídkové ceny.

Díky tomu Vám sdělíme, jaká je skutečná (tzv. tržní) cena Vaší nemovitosti.

Pro koho je tato služba zdarma určena

Tato služba odhad nemovitosti ZDARMA je určena pouze pro naše klienty, kteří žádají o nebankovní bezúčelový úvěr u nás, a pro co nejpřesnější posouzení vyplní na našich stránkách nezávaznou online žádost.

Pro využití odhadu nemovitosti online zdarma na počkání, nezáleží na tom, o jaký typ nebankovní půjčky chcete u nás žádat. Online žádost, která je pro Vás zcela nezávazná, můžete vyplnit s poptávkou těchto typů půjček:

U všech uvedených finančních produktů nabízíme našim klientům službu Odhad nemovitosti online zdarma.

Pro získání reálného odhadu ceny požadované nemovitosti nemusíte dělat vůbec nic, a hlavně nic nikde a nikomu neplatit! Tento odhad nemovitosti zpracováváme automaticky pro všechny zájemce, kteří vyplní na našich stránkách online žádost o bezúčelový úvěr s ručením nemovitostí. Na Vaše přání Vám tuto skutečnou tržní cenu Vaší nemovitosti sdělíme.

Cena odhadu nemovitosti: 0,- Kč!

Další služby zdarma

K odhadu nemovitosti zdarma nabízíme i automatický monitoring změn na nemovitosti a zajištění kvalitního pojištění nemovitosti. A stejně jako všechny naše služby, i zajištění pojištění nemovitosti či osob je ze strany naší společnosti pro všechny naše klienty absolutně zdarma!

Zpět na Novinky