Hlídání jakýchkoli změn na Vaši nemovitosti s garancí a informováním zdarma!

Chcete či potřebujete mít informaci o výmazu stávající zástavy či exekuce z Vaší nemovitosti přesně v den, kdy k tomuto na KN dojde? Výpis z katastru nemovitostí pohlídáme za vás, a to zdarma! Tato služba je online. Výpis z katastru nemovitostí online - to je jako kdybyste měli zaplacenou službu nahlížení do KN. Vy však nic platit nebudete!

Tuto službu nabízíme všem zájemcům, kteří chtějí mít svou nemovitost pod 100% kontrolou a ochranou. Jedinou podmínkou je podání online žádosti u nás. Jakmile vyplníte jednoduchou online žádost, která je pro Vás zcela nezávazná, do 24 hodin posoudíme reálnost případu, a ihned po prvním telefonátu, kdy Vás bude kontaktovat náš úvěrový pracovník, začneme automaticky monitorovat předmět ručení (Vaši nemovitost) na KN.

U nás máte svou nemovitost opravdu pod kontrolou

  • veškeré změny na Vaší nemovitosti monitorujeme na KN pro Vás nonstop
  • jakoukoli změnu (výmaz stávající zástavy, exekuce) Vám zašleme na vyžádání na Váš email

Od okamžiku, kdy u nás podáte žádost o nebankovní bezúčelový úvěr s ručením nemovitostí, budeme veškeré změny a aktuální stav Vaší nemovitostí na KÚ nepřetržitě sledovat za vás. V případě, že má být např. na Vaši nemovitost uvalena exekuce, pokud nás o to předem požádáte, automaticky Vás o této skutečnosti budeme informovat. Máte-li však již nemovitost v exekuci, všechny případné další exekuce na nemovitosti odhalíme ihned v den jejich zapsání na list vlastnictví na KÚ! O jakémkoli zjištěném zápisu Vás budeme informovat telefonicky, popř. prostřednictvím e-mailu.

Další služby zdarma

K monitoringu změn na nemovitosti zdarma nabízíme i odhad nemovitosti zdarma a zajištění kvalitního pojištění nemovitosti. A stejně jako všechny naše služby, i zajištění pojištění nemovitosti či osob je ze strany naší společnosti pro všechny naše klienty absolutně zdarma!

Zpět na Novinky