Potřebujete půjčit určitou finanční částku a nemůžete z jakéhokoliv důvodu žádat o půjčku v bance? Pokud vlastníte nemovitost, využijte našich služeb a vyberte si kteroukoli z námi nabízených nebankovních půjček. V sekci kalkulačka online si můžete zvolit výši půjčky až do výše 3.000.000 Kč s dobou splatnosti až 20 let, kde se Vám ihned zobrazí měsíční splátka. Poté stačí zažádat o půjčku online, aniž byste si museli provolávat nějaké peníze. Jedná se o nezávaznou poptávku, kterou vyplníte a my Vás budeme v rámci max. jednoho prac. dne kontaktovat na naše náklady. Formulář si vyplníte v pohodlí domova a nemusíte zbytečně utrácet vysoké částky za volání či někam jezdit, aniž byste měli 100% jistotu, že bude půjčka schválena.

Nezávazná poptávka

Na tomto telefonním čísle Vás budeme kontaktovat
Vyberte typ nemovitosti, kterou bude úvěr zajištěn
Uveďte, kde se nemovitost nachází (město či obec)
Vyberte kraj, kde se nemovitost nachází
Uveďte název bankovního či nebankovního subjektu, u kterého máte zastavenou nemovitost (příklad: HYPOTEČNÍ BANKA, SMART HYPO, VITACREDIT, atd.)
Uveďte součet všech exekucí v Kč (nikoli počet exekucí).
Částka je nezávazná, lze kdykoli změnit

Odesláním formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zpracováním poskytnutých údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Uvedené údaje budou použity pouze pro potřeby zajištění úvěru.

Tyto informace jsou jediné, které od Vás potřebujeme. Žádné stohy zbytečných papírů, žádné citlivé údaje!
Varujeme před společnostmi, které vyžadují v online žádosti o půjčku uvedení rodného čísla, nebo odmítají následně zaslat smlouvu k pročtení předem, tzn. před jejím podpisem!