Jsme si jistí, že nabízíme nebankovní půjčky s bezkonkurenčními podmínkami. Pokud se Vám přesto podaří najít poskytovatele nebankovních půjček, který Vám nabídne výhodnější a serióznější podmínky než my, vyplatíme Vám 10.000 Kč, a ještě k tomu Vám dáme dárek!

Nesmí se samozřejmě jednat pouze o sliby, ale o existující firmu, která bude úspěšně realizovat Vámi požadovaný úvěr. Podmínkou vyplacení této částky je, že Vám tento investor nabídne stejné či vyšší LTV, nižší úrokovou sazbu, delší dobu splatnosti, ve smlouvě nebudou odhaleny žádné skryté poplatky a jakékoli praktiky, které by mohly vést k jednostrannému sesplatnění úvěru (např. po jedné, včas nezaplacené splátce) a následně krokům, které by mohly v budoucnu vést k dražbě nemovitosti majitele, či jakékoli jiné nevýhodné podmínky pro klienta.

Taktéž nesmí být po žadateli o úvěr vyžadován podpis jakékoli, pro něj nebezpečné listiny, jako například: rozhodčí doložky, notářského zápisu, směnky či dokonce blanko směnky (bianco směnka).

Věřitel ve smlouvě musí být firma (právnický subjekt), která půjčky skutečně poskytuje, a toto lze ověřit v obchodním rejstříku. Pro uplatnění této nabídky se nesmí jednat o soukromou osobu, která Vám vypomohla poskytnutím požadované částky, tzn. člen rodiny, kamarád, obchodní partner, atd.

Úvodní stránka