Americká hypotéka je neúčelový úvěr, zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Získané peníze je možné použít na cokoliv, nikoli tedy výhradně na koupi, stavbu nebo úpravy nemovitosti, jako u klasického hypotéčního úvěru. Americká hypotéka tedy leží na pomezí hypotečního úvěru a spotřebitelského (hotovostního) úvěru.

Výhodou neúčelovosti americké hypotéky je však nejen to, že stejně, jako u hotovostní půjčky lze peníze použít na cokoli, ale především mnohem nižší úroková sazba, než právě u hotovostních půjček, a to vč. bankovních!

Pro naše klienty zajišťujeme nebankovní americké hypotéky! Nemůžete do banky? Obraťte se s důvěrou na nás!

Proč si vybrat naši americkou hypotéku?

Nejsme zastánci složité administrativy, vyřízení hypotéky u nás není zdlouhavý proces. Díky poměrně benevolentnímu přístupu a široce nastaveným podmínkám pro čerpání, dáváme možnost získat úvěr i klientům, kteří by na podobný finanční produkt, např. v bankovním sektoru, pravděpodobně nedosáhli.

Nebankovní americká hypotéka od naší společnosti je poskytována bez náhledu do registrů, bez poplatků!

Americká hypotéka od nás a její výhody

 • u nás nám negativní zápis v bankovním, ani nebankovním registru (BRKI + NRKI) pro schválení půjčky nevadí
 • každý rok vám vrátíme celou jednu splátku zpět v plné výši
 • nepotřebujete odhad nemovitosti
 • pouze u nás nebudete podepisovat ani rozhodčí doložku, ani notářský zápis
 • nemusíte dokládat účel využití poskytnuté půjčky
 • nemáme co skrývat, smlouvu vám pošleme předem
 • bezkonkurenční úroková sazba již od 6,0 % p.a., RPSN od 6,5 %
 • půjčit si můžete 100 000 Kč - 50 000 000 Kč (až 70 % hodnoty nemovitosti)
 • úvěr můžete zajistit i nemovitostí 3. osoby
 • výhodné měsíční splátky díky možnosti rozložení splácení na období až 30 let
  (možnost předčaného splacení úvěru je samozřejmostí, u nás dokonce zdarma!)
 • peníze můžete využít na cokoli (konsolidace půjček, rekonstrukce bytu, rekonstrukce domu, start podnikání atd.)
 • žádné poplatky za vedení úvěrového účtu
 • z vyplacené půjčky nám nebudete platit žádnou odměnu, ani jakékoli poplatky
 • právní služby pro naše klienty zdarma (Smlouva o zrušení věcného břemene, atd.)
 • peníze na Vašem účtu do 7 dnů
 • všem našim klientům garantujeme individuální přístup

Naše americká hypotéka je opravdu úvěr neúčelový, to znamená, že peníze můžete použít doslova na cokoliv a nikomu nebudete dokládat, na co jste peníze z vyplacené půjčky použili.

 

Nejčastější využití americké hypotéky

Konsolidace půjček

Konsolidací půjček u nás ušetříte několik tisíc (dle výše úvěru i několik desítek tisíc) měsíčně! Bez registrů, bez poplatků!

 

více informací

Rekonstrukce bytu, domu

Potřebujete nutně peníze na rekonstrukci vašeho domu či bytu? Banka se k vám otočila zády? Obraťte se s důvěrou na nás!

 

více informací

(Nejen) start podnikání

Ať potřebujete peníze na start podnikání, nebo rozšířit podnikání již stávající, pomůžeme vám!

 

více informací

Dále lidé v poslední době využívají velmi často naši americkou hypotéku na koupi tepelného čerpadla. Důvodem je nejen konec trápení s kotlem na tuhá paliva, ale především nesrovnatelně nižší náklady na vytápení, než u jakéhokoliv jiného topného systému. Navíc se jedná hned po klasické hypotéce o absolutně nejvýhodnější typ úvěru. A hlavně u nás mohou žádat i ti klienti, kterým z jakéhokoliv důvodu banka úvěr na tepelné čerpadlo neposkytla.

Více informací vč. jednoduché a nezávazné on-line žádosti, najdete na stránce tepelné čerpadlo na splátky.

Peníze můžete využít také např. na koupi nového osobního automobilu, a to jak pro rodinu, tak i do podnikání. Po rekonstrukci bytu či domu si budete chtít určitě pořídit i nové vybavení. Koupit nové vybavení si můžete nejen do vašeho nově zrekonstruovaného domova, ale i do kanceláře. Nemusíte si tak brát několik různých typů půjček, jako např. zcela zbytečně úvěr na vybavení domácnosti a zvlášť úvěr na vybavení kanceláře, další úvěr na auto či ještě dražší variantu auto na leasing, dál půjčku na rekonstrukci, půjčku na podnikání, atd. atd., a tak mít zbytečně několik různých typů úvěrů a půjček, nebo dokonce k tomu všemu vyčerpat předražené kreditní karty.

Naopak! Díky naší americké hypotéce si můžete pořídit vše, co potřebujete a zbývající část použít právě na doplacení všech zbytečně drahých půjček, kreditních karet a leasingů! A když vám něco zbude, můžete udělat ještě rodině radost hezkou společnou dovolenou.

Víte o tom, že americká hypotéka, jakožto neúčelový úvěr, je levnější než běžný spotřebitelský úvěr? Pokud vás toto téma zajímá, najdete více informací na stránce Neúčelová hypotéka versus hotovostní půjčka. (Na textech zmíněné nové stránky pečlivě pracujeme. Její dokončení plánujeme max. do 30 dnů).

Nebankovní americká hypotéka je u nás zajišťována pro všechny žadatele absolutně zdarma!

Od koho je nejlevnější americká hypotéka?

Posouzení je možná pro laika složité, ale s trochou pečlivého čtení věříme, že vyberete správně. Mějte při výběru na paměti, že si nyní nesjednáváte úvěr ve výši pár desítek tisíc na např. pouze 2 roky, ale naopak se těchto malých půjček jistě chcete pomocí naší nebankovní americké hypotéky zbavit. Průměrná výše se u americké hypotéky pohybuje okolo 800.000 Kč s dobou splatnosti min. 15 let. A při těchto číslech se už vyplatí přemýšlet a nepodepsat hned první podstrčený papír!

Samozřejmě, že se vždy podívejte nejen na úrokovou sazbu a RPSN, ale především porovnejte obecné podmínky. Je vám jiný investor schopen a ochoten úvěrovou smlouvu poslat, abyste si jí mohli v klidu domova přečíst? Trvá na podpisu rozhodčí doložky či notářského zápisu? Je ve smlouvě uvedena pokuta v nehorázné výši za včasné nedodání vinkulace pojistného plnění? Je RPSN vyšší např. o 10% oproti úrokové sazbě? Hned na první schůzce vám byla podstrčena zprostředkovatelská smlouva, ve které jste se měli zavázat zaplatit provizi ve výši 10 % z vyplaceného úvěru? Nebo bylo dokonce po vás požadováno zaplacení nějakého poplatku předem? Jsou ve smlouvě o úvěru jiné podmínky, než které vám byly sděleny původně?

Pak doporučujeme promazat kolena, kopnout do sebe Red Bull Energy Drink a utíkat co nejdál!

Úrokové sazby

Při výběru vhodného obchodního partnera (investora) je nutné posoudit několik věcí současně. Nezapomínejte, že s tímto obchodním partnerem uzavíráte smlouvu na několik let. Chcete mít klidný spánek, nebo po celou dobu úvěru bezesné noci plných obav a otázek, co se stane, když se zpozdíte o jeden den se splátkou apod.? Čtěte pozorně nejen podmínky samotné, výši úroku, ale především i RPSN (roční procentní sazba nákladů)! Jistě byste si přáli nejlevnější americkou hypotéku. Věřte, že právě proto nesmíte hledět pouze na úrok, ale na údaj RPSN. Co je platné, že vám nějaký investor nabídne úrok 8 % p.a., když ve smlouvě o úvěru bude malým písmem RPSN 25 %!

Dále, pokud máte negativní záznam v bankovním registru (BRKI), nebankovním registru (NRKI), nebo registru Solus, pak můžete na americkou hypotéku od jakékoli banky zapomenout. A jaká je tedy nejlevnější americká nebankovní hypotéka, tzn. americká hypotéka bez registru? Vzhledem k tomu, že výše úrokové sazby se u nás oproti bankám moc neliší, a především si nehrajeme na nějaké fixace, jistě i v tomto bude pro vás rozhodnutí o to snazší. Zvláště, když v naší kalkulačce splátek zjistíte, že nemáme co skrývat a kromě úroku uvidíte viditelně i RPSN. A co hlavně, navýšeno pouze o fyzické náklady spojené se zajištěním americké hypotéky, tzn. odhadce, právník, atd.

Další výhody americké hypotéky bez registru u nás

U nás Vám nebudeme pouze slibovat, že Vám "možná" odpustíme splátku, nebo vám snad nějakou dokonce vrátíme. Ač to zní možná neuvěřitelně, tak "B" je správně. U nás, budete-li včas splácet, vám ve spolupráci s jedním z našich investorů poděkujeme za řádné splácení tak, že vám jednu splátku vrátíme. Ovšem ne jednu za celou dobu splatnosti, ale každý rok! To znamená, že to samé uděláme i druhý rok, třetí, patnáctý... Nejenže vám nabídneme bezkonkurenční úrokovou sazbu již od 6,00 % p.a., ale ještě každý rok vyděláte!

Chcete vědět více, čím se odlišujeme od konkurence, a co vám většina konkurenčních poskytovatelů půjček nenabídne? Další, nyní však již skutečně zásadní rozdíly mezi námi a konkurencí, najdete na stránce Výhody.

Při posuzování žádosti o americkou hypotéku

 • nenahlížíme do žádného registru v ČR (BRKI, NRKI, SOLUS), a ani nepožadujeme výpisy z těchto registrů
 • nebudete platit předem odhad nemovitosti (předběžný odhad si zajistíme sami zdarma!)
 • nevyžadujeme bezdlužnost vůči orgánům státní správy (FÚ, ČSSZ, ZP)

Absolutně žádné poplatky před poskytnutím půjčky, ani po jejím vyplaceni!

Pro zajištění americké hypotéky budeme od Vás potřebovat následující dokumenty

 • pouze cca 7 fotografií nemovitosti (exteriér a interiér)

Pokud není na Vaší nemovitosti žádná zástava (bankovní popř. nebankovní úvěr) či exekuce, nic jiného pro posouzení reálnosti finančního produktu americká hypotéka nepotřebujeme! Přesto, že jsme řádně registrovaní u ÚOOÚ v tzv. registru zpracování osobních údajů (pod registračním číslem 00079110), nebudeme po Vás v žádném případě požadovat rodné číslo, číslo OP apod., a to až do doby, než bude půjčka 100% schválena!

Více informací najdete na stránce Co vše (ne)musím pro posouzení úvěru doložit? 

Výpis z Katastru nemovitostí od Vás taktéž nutně nepotřebujeme. V případě nutnosti si stáhneme list vlastnictví dálkovým přístupem z KÚ.

Potřebujete jiný finanční produkt?

Na našich stránkách můžete vybírat z následujících finančních produktů:

Naprostou většinu žadatelů o půjčku zajímá konsolidace půjček bez registru. V naší nabídce najdete produkty: konsolidace půjček, dále pak půjčky bez registru, kde nemusíte použít peníze pouze na sloučení půjček, a další.

Velmi žádaným produktem je vyplacení zástav. Máte-li na nemovitosti nevýhodný úvěr, tento přeúvěrujeme úvěrem s nižší úrokovou sazbou, delší dobou splatnosti a celkově výhodnějších podmínek.
Například: náš investor je jediný v ČR, který nevyžaduje podpis tiskopisů, které by pro Vás mohly být jakkoli nebezpečné, jako např. rozhodčí doložka, notářský zápis, směnka, atd.

Další, bezesporu bezkonkurenční výhodou je, že pokud Vám bude schválena půjčka ve výši např. 1 000 000 Kč, tak Vám přesně tato částka bude odeslána na Váš účet, a to do poslední koruny, aniž by z celkové výše schválené půjčky kdokoli strhával jakékoli nesmyslné poplatky v řádech desítek, či dokonce stovek tisíc!

 

Tepelné čerpadlo na splátky

Věděli jste, že produkt americká hypotéka můžete využít např. i na pořízení nového tepelného čerpadla? Navíc financovat (nejen) tepelné čerpadlo formou americké hypotéky, je nejmoudřejší řešení, jaké můžete ve svém životě udělat. Hned po klasickém hypotečním úvěru je americká hypotéka nejlevnější typ úvěru v ČR!

Na tepelné čerpadlo nemusíte šetřit několik let a do té doby se trápit s kotlem na tuhá paliva. Pořiďte si tepelné čerpadlo hned! Výhodně, bez registrů a bez nesmyslných poplatků.

více informací

 

Zajímá vás více informací, co je to vlastně americká hypotéka, proč se jí říká americká, kdy a kde vznikla a kdy se dostala oficiálně do České republiky? A třeba i od kdy nabízíme tento finanční produkt v ČR my? Tyto pečlivě zpracované informace vč. různých možností využití americké hypotéky najdete na stránce Americká hypotéka - historie, současnost, využití.

Jako jediný nebankovní subjekt v ČR vracíme našim klientům celou jednu splátku půjčky zpět, a to za prvé v plné výši, a za druhé každý rok! U nás neplatíte žádné nesmyslné poplatky! My naopak budeme platit vám! Bez výmluv a háčků!