V první fázi, kdy chcete jistě hlavně vědět, zda je váš požadavek reálný, a tedy máte šanci úvěr získat, po vás na rozdíl od konkurenčních firem (ale i bank) nebudeme požadovat stohy papírů apod. Vlastně... "papír" vůbec žádný! A to nejen ve formě různých dokumentů, ale ani s tváří Františka Palackého. Nebudeme z vás tahat vaše úspory žádným způsobem, ani pod záminkou "nutného" vyhotovení odhadu nemovitosti.

Pro posouzení úvěru nepotřebujeme od klienta takřka nic. Pouze pár fotografií nemovitosti, a to jen proto, abychom nemuseli k žadateli vysílat odhadce, čímž by naprosto zbytečně vznikl klientovi náklad, aniž by měl 100% jistotu, že bude úvěr schválen. U nás se na rozdíl od bank (a i některých nebankovních poskytovatelů) odhad nemovitosti předem neplatí!

A i s tímto jediným nutným podkladem vám pomůžeme! Nevíte, jak nám fotografie poslat? Nechcete je například z bezpečnostních důvodů odesílat e-mailem? Zvláště, pokud nemáte e-mail na vlastní doméně, a tedy musíte využívat tzv. freemail. Jako jediní v ČR vám umožníme nahrát fotografie vaší nemovitosti přímo na náš server, odkud si je pro další zpracování stáhneme.

Tento cloud, resp. vygenerovaná URL adresa, kterou vám (na jedno použití, a navíc s omezenou časovou platností) zašleme, je kýmkoli nevysledovatelná a zcela nezjistitelná. Je naprosto nemožné, aby se k fotografiím vaší nemovitosti jakkoli dostala nepovolaná osoba. U e-mailů tuto jistotu zabezpečení (úniku dat) samozřejmě nemáte.

 

Podrobnější informace najdete na stránce: Odesílejte citlivé údaje bezpečně.

Máte (nejen) k tomuto tématu nějaký dotaz? Jakmile vyplníte on-line žádost, která je mimochodem pro naše klienty zcela nezávazná, budeme vás max. následující pracovní den telefonicky kontaktovat. Při tomto hovoru nám můžete položit naprosto jakýkoliv dotaz, na který vám rádi ihned odpovíme.

Byla pro Vás tato informace užitečná?