Tak toto je jedna z nejčastějších otázek. A vzhledem k četnosti této otázky je logické, že se nejedná pouze o dotaz, aby řeč nestála, ale požadavek. Proto jsme na rychlosti s našimi investory zapracovali, a přesto, že z důvodu některých zákonů je to takřka nemožné, dokázali jsme zkrátit dobu kompletního zajištění půjčky s ručením nemovitostí na neuvěřitelných 7 dnů, a to včetně vyplacení peněz na Váš účet!

U některých konkurenčních soukromých firem je rychlost často vykoupena vysokou úrokovou sazbou, různými nesmyslnými poplatky či jakkoli nevýhodnými podmínkami v úvěrové smlouvě. U nás Vás nečeká ani vyšší úrok, ani žádné poplatky, a už vůbec ne jakkoli nevýhodné podmínky! Smlouvy máme přehledné a srozumitelné, a dokonce je umíme zaslat předem k pročtení! Ba toto považujeme za samozřejmost!

Pokud potřebujete peníze včera, pak přiznáváme, že toto ještě neumíme. Ale budete-li spolupracovat, v průběhu zajišťování úvěru zvedat telefony či alespoň reagovat na zmeškané hovory, uděláme vše pro to, abyste měli peníze na svém účtu od včera max. do týdne! To znamená, že nebudeme čekat na fyzický zápis zástavy na KÚ!

Byla pro Vás tato informace užitečná?