Tato otázka je velmi častá a naprosto ji chápeme. Často nám totiž klienti říkají, že jim byla u konkurenčních firem účtována provize ve výši 10 % z celkové výše poskytnutého úvěru. Tzn. například: schválený úvěr 500 tis, provize 50 tis. A abychom tedy byli konkrétní, jaký je tedy poplatek u nás?

Až Vám budou peníze ze schválené půjčky připsány na Váš účet, zaplatíte nám z celkové výše vyplaceného úvěru celkem 0,- Kč! Nejedná se o překlep! Odměna (tzv. provize) + náklady ze strany naší společnosti = NULA Kč! Z peněz, které Vám přijdou na Váš bankovní účet, nebudete naší společnosti zasílat vůbec nic! To znamená, že peníze, které z celkové výše schváleného úvěru obdržíte, jsou Vaše do poslední koruny. Po našich klientech nevyžadujeme absolutně žádné nesmyslné poplatky, a už vůbec ne předem!

A když už jsme u toho, pokud po Vás bude kdokoli za příslibem úvěru požadovat zaplacení poplatku (v jakékoli výši) předem, ukončete s dotyčným jakékoli jednání. Rozhodně nikomu žádné poplatky předem neplaťte! Mějte na paměti, že seriózní investor žádné platby předem nevyžaduje! Zaplacení poplatku předem, a to bez ohledu na jeho výši, vyžadují pouze úvěroví podvodníci!

Byla pro Vás tato informace užitečná?