Ano, je to pravda. Umíme nabídnout úrok, jaký vám s garancí na celou dobu splatnosti nenabídne žádný jiný investor. Tento úrok nabízíme dokonce úplně všem klientům, tzn. i klientům s exekucí, kterým už moc nikdo půjčit nechce. Úrok již od 6,0 % p.a. (RPSN od 6,5 %) můžete mít u nás i Vy! Nastavený úrok má u nás garantovaný každý náš klient až do konce splatnosti úvěru!

Navíc našim klientům vracíme ve spolupráci s jedním z našich investorů každý rok celou jednu splátku zpět! Žádné poplatky a ještě vyděláte!

Nejen někomu, ale všem našim klientům vracíme každý rok celou jednu splátku zpět! Stačí pouze včas splácet, což předpokládáme, že i plánujete. :)

Bezkonkurenční výhody, seriózní přístup, žádné poplatky a ještě vyděláte!

Chcete si nás vyzkoušet? Vyplňte jednoduchou poptávku a my vám max. druhý den zavoláme. Uvedená on-line žádost je pro všechny naše klienty naprosto nezávazná!

A pokud by se vám naše nabídka nelíbila a nedomluvili bychom se (což se nám nestává), budete-li si to přát, vaše údaje z databáze ihned odstraníme! Přísně dodržujeme zásady ochrany osobních údajů dle Nařízení EU 2016/679 (GDPR)!

Byla pro Vás tato informace užitečná?