Na této stránce najdete podrobnější informace k jednotlivým finančním produktům. V jednotlivých článcích se soustředíme vždy především na otázky, na které se nás ptáte nejčastěji. Například:

Americká hypotéka

Co je americká hypotéka a na co vše je možné peníze z poskytnutého úvěru využít? Musím všechny finanční prostředky investovat do nemovitosti, nebo si mohu například doplatit jinou nevýhodnou půjčku? Jaké jsou výhody americké hypotéky? Jsou i nějaké nevýhody?

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček, neboli sloučení půjček do jedné splátky - to je produkt, který má u nás prioritu. Stávající půjčky, tedy hlavně ty nevýhodné, vás trápí, a nejčastěji u nás žádáte právě o konsolidaci. Někteří z vás si chtějí z poskytnutého výhodného úvěru doplatit všechny nevýhodné půjčky sami, a někteří nechávají toto raději na nás.

Shrnutí

Níže najdete odkazy na jednotlivé články, kde najdou ti z vás, kteří si vždy raději nejdříve vše předem důkladně přečtou, podrobné informace. Klikněte na finanční produkt, který vás zajímá nejvíce. Na článcích jsme si pro vás, naše klienty, dali opravdu záležet. Jsme si jisti, že nejen v této sekci, ale na celých našich stránkách najdete vše, co vás k danému tématu zajímá.

Nezapomeňte však, že v této části najdete pouze podrobnější popis k jednotlivým typům nebankovních úvěrů - u některých od historie až po současnost, samozřejmě možnosti jejich využití, výhody, atd. Pokud vás zajímají odpovědi spíše na všeobecné otázky (jako např. jak dlouho trvá vyřízení půjčky; jaká částka vám přijde na účet z celkové výše schválené půjčky; co se stane, když se zpozdíte se splátkou; jaké tiskopisy se u nás podepisují a jaké naopak nikoli, atd.), pak doporučujeme navštívit stránku FAQ. Kdybyste přece jen odpověď na nějakou vaši otázku nenašli, neváhejte nás kontaktovat.

Konsolidace půjček

Víte, co je to konsolidace? Konsolidovat znamená upevnění, ustálení, urovnání, a to například: zdravotního stavu pacienta po úrazu, stavu pevného disku počítače po defragmentaci, apod.

My vám dnes popíšeme jinou konsolidaci, která vás zajímá určitě mnohem více, a to konsolidaci půjček. Dozvíte se jaké druhy finančních závazků můžete zkonsolidovat, výhody konsolidace půjček, atd. Na článku jsme si dali záležet, aby vás ani trošku nenudil. Udělejte si pohodlí a pak... stačí jen kliknout...

více informací

Americká hypotéka

Věděli jste, že hypotéku znali již ve starověku? Chcete vědět více o americké hypotéce, kdy tento produkt opustil své zaoceánské rodiště a dostal se i na náš kontinent? Zajímá vás, od kterého roku nabízí v České republice americkou hypotéku naše společnost?

Co je americká hypotéka, možnosti využití americké hypotéky, klady i zápory, atd. Toto vše a mnohem více se dozvíte na stránce Americká hypotéka - historie, současnost, využití.

více informací