Speciálním typem hypotéky je tzv. americká hypotéka, u které lze půjčené peníze využít doslova na cokoliv. Vyberte si v naší nabídce americkou hypotéku a rovnou si na naší jednoduché kalkulačce zjistěte, jaké by byly měsíční splátky, doba splácení, úroková sazba či RPSN. Naše hypoteční kalkulačka Vám ihned zobrazí vše potřebné.

Naprosto bezkonkurenční úrokovou sazbu 6,0 % p.a. vám u americké hypotéky nenabídne mnohdy ani banka, natož soukromý investor. Myslíme tím samozřejmě konkurenci. U nás navíc tento úrok garantujeme našim klientům na celou dobu splatnosti! To znamená, že nesmyslných fixací, tj. praktik bank, se u nás bát nemusíte!

Požadavky na půjčku

100 000 Kč 3 000 000 Kč

Výše půjčky: 450 000 Kč

5 let 20 let

Doba splatnosti: 15 let

Měsíční splátka???
Doba splácení??? let
Úroková sazba??? %
RPSN??? %
Více informací

 

Americká hypotéka

Při vámi zvolené výši úvěru ??? Kč s dobou splatnosti ??? let, bude vaše měsíční splátka ??? Kč, úroková sazba ??? % p.a., RPSN ??? %. V případě, že využijete celou dobu splatnosti, celková zaplacená částka bude činit ??? Kč, a to včetně jistiny, tj. půjčené částky a úroku. Americkou hypotéku můžete samozřejmě splatit dříve, a to naprosto kdykoli v průběhu jejího splácení. V takovém případě zaplatíte pouze zbývající část nesplacené jistiny (půjčené částky) a pouhé 1% ze zůstatku jistiny. Žádné ušlé úroky za zbývající dobu splatnosti dle smlouvy u nás klienti neplatí. Úrok se vám bude počítat pouze k měsíci, kdy budete chtít americkou hypotéku doplatit. Zažádejte u nás o nebankovní americkou hypotéku a získejte výhody, jaké vám žádná konkurenční firma nenabídne!