Byli jste při žádosti o půjčku odmítnuti různými společnosti kvůli dřívějším problémům s plněním svých závazků? Zvolte v naší nabídce půjčku bez registru, kterou nabízíme bez nahlížení do bankovního registru. Vyberte si u nás půjčku bez registru a v naší kalkulačce hned uvidíte měsíční splátku, dobu splácení, úrokovou sazbu, i RPSN.

Nabízí Vám někde "výhodnější" podmínky? Tak tomu se nám popravdě po 32 letech zkušeností nechce moc věřit. Určitě si vše pečlivě spočítejte a promyslete. Rozhodně nespěchejte a nenechte na sebe tlačit.

V žádném případě nedoporučujeme podepisovat smlouvu s nevýhodnými podmínkami jen proto, že jste ve finanční tísni. Zásadní rozdíly mezi námi a konkurencí najdete na stránce Výhody.

Požadavky na půjčku

100 000 Kč 3 000 000 Kč

Výše půjčky: 450 000 Kč

5 let 20 let

Doba splatnosti: 15 let

Měsíční splátka???
Doba splácení??? let
Úroková sazba??? %
RPSN??? %
Více informací

 

Půjčka bez registru

Při Vámi zvolené výši úvěru ??? Kč s dobou splatnosti ??? let, bude Vaše měsíční splátka ??? Kč, úroková sazba ??? % p.a., RPSN ??? %. V případě, že využijete celou dobu splatnosti, celková zaplacená částka bude činit ??? Kč, a to včetně jistiny, tj. půjčené částky a úroku. Úvěr můžete samozřejmě splatit dříve, a to naprosto kdykoli v průběhu jeho splácení. V takovém případě zaplatíte pouze zbytek nesplacené jistiny (půjčené částky), 1% ze zůstatku jistiny, a nebudete již platit žádné ušlé úroky za zbývající dobu splatnosti dle smlouvy. Úrok se Vám bude počítat pouze k měsíci, kdy budete chtít úvěr doplatit. Máte zájem o půjčku bez registru s roční úrokovou sazbou již od 6,0 % p.a. a výhodami, které nabízí pouze naše společnost? Stačí vyplnit nezávaznou online žádost o půjčku a vše ostatní nechte na nás!