Nacházíte se v tíživé finanční situaci a hrozí Vám exekuce, dražba nemovitosti či osobní bankrot? Jedinou možností, jak se této finanční zátěže zbavit, je konsolidace půjček. Zvolte proto konsolidaci půjček a díky naší jednoduché kalkulačce si vypočítejte, kolik při snížení měsíčních splátek a úroků ušetříte.

Splátka, která se Vám po zvolení výše půjčky a doby splatnosti zobrazí, platí pro naše klienty po celou dobu splatnosti! Úrokovou sazbu 6,0 % p.a. vám nenabídne žádný jiný investor v ČR, aniž by vám do smlouvy zakomponoval nesmyslné fixace! Nastavenou úrokovou sazbu garantujeme na celou dobu splatnosti!

Požadavky na půjčku

100 000 Kč 3 000 000 Kč

Výše půjčky: 450 000 Kč

5 let 20 let

Doba splatnosti: 15 let

Měsíční splátka???
Doba splácení??? let
Úroková sazba??? %
RPSN??? %
Více informací

 

Konsolidace půjček

Při Vámi zvolené výši úvěru ??? Kč s dobou splatnosti ??? let, bude Vaše měsíční splátka ??? Kč, úroková sazba ??? % p.a., RPSN ??? %. V případě, že využijete celou dobu splatnosti, celková zaplacená částka bude činit ??? Kč, a to včetně jistiny, tj. půjčené částky a úroku. Úvěr, který byl čerpán na konsolidaci půjček, můžete samozřejmě splatit dříve, a to naprosto kdykoli v průběhu splácení. V takovém případě zaplatíte pouze zbytek nesplacené jistiny (půjčené částky), 1% ze zůstatku jistiny, a nebudete již platit žádné ušlé úroky za zbývající dobu splatnosti dle smlouvy. Úrok se Vám bude počítat pouze k měsíci, kdy budete chtít úvěr doplatit. Požádejte u nás o konsolidaci půjček s úrokem už od 6,0 % p.a. a dalšími výhodami, které Vám žádný jiný poskytovatel nebankovních půjček nenabídne!