Jste začínajícím podnikatelem, potřebujete peníze na své podnikání a pro poskytnutí půjčky nesplňujete požadavky banky? Naše firma Vám nabízí nebankovní půjčku s výhodnými podmínkami. Zvolte půjčku pro podnikatele a nastavte si v naší jednoduché kalkulačce výši měsíční splátky a dobu splatnosti přesně pro Vás.

I podnikatelům nabízíme úrokovou sazbu ve výši pouze 6,0 % p.a.! Stačí jen včas splácet a každý rok Vám bude snížen úrok, tzn. současně i splátka. Splátku, kterou vidíte v kalkulačce, Vám nastavíme pouze pro prvních 12 měsíců. Úrok i splátka Vám budou klesat až do pátého roku!

Požadavky na půjčku

100 000 Kč 3 000 000 Kč

Výše půjčky: 450 000 Kč

5 let 20 let

Doba splatnosti: 15 let

Měsíční splátka???
Doba splácení??? let
Úroková sazba??? %
RPSN??? %
Více informací

 

Půjčka pro podnikatele

Při Vámi zvolené výši kontokorentního úvěru ??? Kč s dobou splatnosti ??? let, bude Vaše měsíční splátka ??? Kč a úroková sazba ??? % p.a. Jelikož se jedná o kontokorentní úvěr, měsíčně platíte pouze úrok, a to pouze z fyzicky vyčerpané částky. Na rozdíl od bank, kde klient musí kontokorent (celou vyčerpanou částku) vyrovnat vždy každý rok, u nás tak můžete učinit až za 5 let s tím, že budete-li chtít tento finanční produkt nadále využívat, je možné Vám jej prodloužit o dalších 5 let. Vzhledem k tomu, že si můžete vyčerpat jakoukoli částku na libovolně dlouhou dobu, není možné předem určit (a zde uvést) RPSN. Taktéž celková zaplacená částka je závislá na aktuální výši čerpání. Máte zájem o půjčku pro podnikatele? Po vyplnění online žádosti Vás budeme max. do 24 hodin kontaktovat.