Jste začínajícím podnikatelem, potřebujete peníze na své podnikání a pro poskytnutí půjčky nesplňujete požadavky bank? Naše společnost Vám nabízí nebankovní půjčku pro podnikatele s bezkonkurenčními podmínkami. V záložce Výhody najdete zásadní rozdíly mezi námi a konkurencí. Zvolte půjčku pro podnikatele a nastavte si v naší jednoduché kalkulačce výši měsíční splátky a dobu splatnosti přesně pro Vás.

Nejen velkým firmám, ale i malým podnikatelům umíme nabídnout úrokovou sazbu již od 6,0 % p.a.! Navíc, budete-li včas splácet, každý rok Vám ve spolupráci s jedním z našich investorů vrátíme celou jednu splátku zpět! Nastavený úrok garantujeme po celou dobu splatnosti. Žádné nesmyslné fixace nevedeme!

Požadavky na půjčku

100 000 Kč 3 000 000 Kč

Výše půjčky: 450 000 Kč

5 let 20 let

Doba splatnosti: 15 let

Měsíční splátka???
Doba splácení??? let
Úroková sazba??? %
RPSN??? %
Více informací

 

Půjčka pro podnikatele

Při vámi zvolené výši úvěru ??? Kč s dobou splatnosti ??? let, bude vaše měsíční splátka ??? Kč, úroková sazba ??? % p.a., RPSN ??? %. V případě, že využijete celou dobu splatnosti, celková zaplacená částka bude činit ??? Kč, a to včetně jistiny, tj. půjčené částky a úroku. Půjčku pro podnikatele můžete splatit dříve, a to naprosto kdykoli v průběhu jejího splácení. Na nějaké fixace si na rozdíl od bank a některých konkurenčních firem nehrajeme! Máte zájem o půjčku pro podnikatele s roční úrokovou sazbou již od 6,0 % p.a. a výhodami, které Vám konkurence nenabídne? Stačí vyplnit nezávaznou online žádost o půjčku a vše ostatní nechte na nás!