Máte na své nemovitosti sjednanou nevýhodnou půjčku nebo byla dokonce na váš byt či dům uvalena exekuce? Máme pro vás řešení v podobě vyplacení zástav. Vyplatíme vašeho stávajícího věřitele a nabídneme vám půjčku s výhodnějšími podmínkami. Spočítejte si v naší kalkulačce, o kolik se vám u nás sníží měsíční splátka.

U refinancování nevýhodných úvěrů na nemovitosti se umíme s úrokovou sazbou dostat až na neuvěřitelných 6,0 % p.a., a to s garancí na celou dobu splatnosti! A poradíme vám - nikdy se nenechte u konkurence obalamutit "nízkým" úrokem, ale vždy se ptejte na RPSN! U nás klientům nelžeme!

Požadavky na půjčku

100 000 Kč 3 000 000 Kč

Výše půjčky: 450 000 Kč

5 let 20 let

Doba splatnosti: 15 let

Měsíční splátka???
Doba splácení??? let
Úroková sazba??? %
RPSN??? %
Více informací

 

Refinancování hypotéky

Při vámi zvolené výši úvěru ??? Kč s dobou splatnosti ??? let, bude vaše měsíční splátka ??? Kč, úroková sazba ??? % p.a., RPSN ??? %. V případě, že využijete celou dobu splatnosti, celková zaplacená částka bude činit ??? Kč, a to včetně jistiny, tj. půjčené částky a úroku. Úvěr, který byl čerpán na refinancování hypotéky či jakéhokoli nevýhodného úvěru, můžete samozřejmě splatit dříve, a to naprosto kdykoli v průběhu jeho splácení. V takovém případě zaplatíte pouze zbytek nesplacené jistiny (půjčené částky), 1% ze zůstatku jistiny, a nebudete již platit žádné ušlé úroky za zbývající dobu splatnosti dle smlouvy. Úrok se vám bude počítat pouze k měsíci, kdy budete chtít úvěr doplatit. Chcete refinancovat nevýhodnou zástavu na vaší nemovitosti úvěrem s úrokovou sazbou již od 6,0 % p.a.? Požádejte o refinancování hypotéky u nás a získejte další bezkonkurenční výhody!