Pomocí různých nástrojů velmi pečlivě monitorujeme, jak se na našich webových stránkách pohybujete, na co klikáte, a hlavně co hledáte. To vše z jediného důvodu: abychom Vám nabídli na našich stránkách právě vše, co hledáte.

Díky tomuto monitoringu jsme zjistili, že na našich stránkách hledáte samozřejmě nejen informace u samotných jednotlivých finančních produktů, dále velmi vítáte záložku FAQ, kde jsou odpovědi na nejčastější Vaše otázky, ale zjistili jsme, že pátráte i po novinkách a akcích. Akce pro Vás máme již od počátku. Najdete je na úvodní stránce vpravo nahoře (střídají se).

Díky Vašemu hledání jsme pro Vás zřídili i tuto kategorii Novinky, do které pro Vás budeme průběžně přidávat různé novinky, které jste na našich stránkách postrádali.

Občas se nás ptáte na různé doplňkové služby, které konkurence buď vůbec nenabízí, a pokud ano, tak jsou zpoplatněné. Níže najdete odkazy na služby, které poptáváte nejčastěji, a které Vám nabízíme samozřejmě zcela zdarma, stejně jako všechny naše služby.

Odesílejte citlivé údaje bezpečně

Bojíte se odesílat citlivé údaje či tiskopisy, jako např. Exekuční příkaz, ale i fotografie vaši nemovitosti (zvláště interiér, tj. vč. vybavení domácnosti) jen tak e-mailem? Dobře děláte! Bezpečnost je pro nás na prvním místě. U nás jsou maximálně chráněné nejen vaše údaje, se kterými při...

více informací

Monitoring změn na KN zdarma

Chcete mít jistotu, že zástava či exekuce, kterou jsme za Vás vyplatili, na Vaší nemovitosti již není? Našim klientům nabízíme zdarma monitoring všech změn na KN. Veškeré zápisy či naopak výmazy z listu vlastnictví pohlídáme za Vás!

Nezáleží na tom, zda u nás budete žádat o refinancování nevýhodné zástavy na Vaší nemovitosti, nebankovní konsolidaci půjček, či jakýkoli jiný typ úvěru zajištěného nemovitostí. Službu Nahlížení do KN zaktivujeme pro Vaši nemovitost max. následující den po vyplnění a odeslání online žádosti o půjčku.

více informací

Odhad nemovitosti online zdarma

Chcete žádat o hypotéku či americkou hypotéku, tj. půjčku s ručením nemovitostí, ale nejste si jisti, jakou má Váš dům či byt skutečnou tržní cenu, tzn. o jakou částku můžete vlastně žádat? Zjistíme a vypracujeme odhad nemovitosti, kterou bude nebankovní bezúčelový úvěr zajištěn. To vše online do 5 minut! Hodnotu Vaší nemovitosti Vám sdělíme ihned při prvním tel. hovoru.

U nás se nemusíte bát podhodnocení nebo nadhodnocení ceny Vaší nemovitosti!
Tato služba je pro všechny naše klienty ZDARMA!

více informací

 

Dále Vás zajímá, zda někomu pomáháme, jestli nabízíme k bezúčelovým úvěrům s ručením nemovitostí i pojištění nemovitosti a osob, kolik stojí právní služby, apod. Na všechny otázky zní odpověď ano. Pomáháme a rádi! Přispíváme nadaci DOBRÝ ANDĚL a podporujeme psí útulek v Praze Libni. Pojištění nabízíme zcela zdarma, konkrétně: pojištění nemovitosti, úrazové pojištění a životní pojištění. Právní služby nabízíme také, a taktéž úplně zdarma!