Důvodů, proč se podnikatelé a firmy na nás obrací se žádostí o půjčku, je celá řada. U bank jsou tím hlavním důvodem pro poskytnutí úvěru příliš přísné podmínky. Požadavky kladené na podnikatele se sice liší banka od banky, obecně ale budete pravděpodobně čelit podmínkám, 

kterých se u nás obávat nemusíte

 • nejméně dvě ukončená daňová období podnikání - (u nás nevyžadujeme) 
 • žádný záznam v bankovním registru - (my do registrů nenahlížíme) 
 • kladný výsledek hospodaření - (nestudujeme, protože DP nevyžadujeme) 
 • bezchybné platby vůči FÚ, SSZ, ZP apod. - (případné nedoplatky vyplatíme za vás) 

A samozřejmě, chcete-li žádat o úvěr v bance, nesmíte mít sebemenší negativní zápis v (nejen) bankovním registru. A to i v případě zajištění úvěru nemovitostí.

Ke všemu uvedenému vás navíc v bankách (avšak i u mnohé konkurence) čeká dokládání různých tiskopisů, často po několika týdnech (až měsících) se závěrem: Zamítnuto.

Pokud vaše podnikání některou z výše uvedených podmínek nesplňuje, není nic ztraceno. Kromě bankovních poskytovatelů úvěrů ještě existuje nebankovní sféra, kam patří i naše společnost. Máme pro vás připravené řešení, a to dokonce s výhodami, které vám nenabídnou ani banky.

Proč si půjčit na své podnikání u nás

Jsme zavedená společnost, která se specializuje na nebankovní půjčky a úvěry jištěné nemovitostí, konsolidace půjček a nebankovní americké hypotéky už od roku 1992. Na rozdíl od bankovních ústavů umíme poskytnout úvěr i podnikatelům, kteří podnikají velmi krátce.

U podnikatelského úvěru (pro podnikatele i firmy) nenahlížíme do žádného z registrů v ČR! Tzn. ani do bankovního registru (BRKI), nebankovního registru (NRKI), registru platebních informací (REPI), a ani registru SOLUS!

Bezkonkurenční nabídka

Potřebujete peníze, ale bojíte se v dnešní době COVIDu, že nebudete mít na splátky?

Ve spolupráci s jedním z našich investorů vám můžeme nabídnout bezúčelový nebankovní úvěr, u kterého si můžete vybrat, a to doslova, jaký typ splácení vám bude vyhovovat nejvíce.

Můžete si vybrat buď klasické (tzv. anuitní) splátky, nebo můžete splácet pouze úrok, nebo třeba jen polovinu úroků. Ovšem, chcete-li, nemusíte splácet vůbec nic, ani korunu!

Pokud například potřebujete nějakou konkrétní sumu peněz a víte, že úvěr jste schopni např. za rok vrátit celý, ale nechcete být zatěžováni měsíčními splátkami, můžete vrátit celou částku vč. úroků klidně až za vámi požadovaných 12 měsíců.

Každému klientovi vyhovuje něco jiného, a proto jsme pro vás připravili tento unikátní produkt. Je jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete a my se vašemu přání a finančním požadavkům podřídíme.

Garantujeme

Nabídli vám někde lepší podmínky? No, popravdě tomu moc (z naší praxe 32 let) nevěříme, ale pokud přece jen náhodou ano, pak vám garantujeme, že tuto konkurenční nabídku překonáme!

Bezkonkurenční úroková sazba od 6 % p.a.

Bezkonkurenční úroková sazba již od 6 % p.a., s dobou splatnosti vč. způsobu plateb na přání klienta. Na žádné fixace si nehrajeme! Umíme i splátky ve výši 0 Kč měsíčně!

Kolik si můžete u nás půjčit

Pouze u nás si můžete půjčit až neuvěřitelných 70 % hodnoty vaší nemovitosti! Po celou dobu splatnosti zůstáváte majitelem nemovitosti! Žádné fígle, žádné háčky!

A aby těch výhod nebylo málo...

Námi nabízený podnikatelský úvěr je poskytován bez náhledu do registrů a bez plateb jakýchkoli nesmyslných poplatků!

Oficiální název tohoto finančního produktu je Americká hypotéka, tzn. úvěr se zajištěním nemovitostí. Zajistit jej můžete jakoukoli nemovitostí (byt, dům, komerční objekt). Půjčit si u nás můžete (oproti veškeré konkurenci) až neuvěřitelných 70 % hodnoty vaší nemovitosti!

Je vám např. 50 let a chcete začít teprve až nyní podnikat? Půjčíme i vám!

Doplňující informace

Tento typ nebankovního úvěru se zajištěním nemovitostí je určen pouze pro firmy a podnikatele.

Výhody nebankovního úvěru u nás

 • nezajímá nás vaše podnikatelská historie
 • neprokazujete výsledek hospodaření
 • nenahlížíme do registru bank ani nebankovních subjektů
 • rychlost a dostupnost úvěru
 • univerzálnost použití peněžních prostředků
 • individuální přístup ke každé žádosti
 • schvalujeme70 % hodnoty nemovitosti
 • bez podpisu rozhodčí doložky či notářského zápisu
 • posouzení žádosti i kompletní zpracování úvěru zdarma
 • dobu splatnosti si můžete natáhnout klidně až na 30 let
 • peníze na vašem (vámi určeném) účtu do 7 dnů
 • půjčit si můžete až 50 000 000 Kč (vyšší částky dle hodnoty zajištění)

Jako jediní umíme nabídnout RPSN 6,5 %. Díky tomu se naši klienti mohou dostat s úrokovou sazbou pod bezkonkurenčních 6 % p.a.!

Díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi dokážeme pomoci i těm, kteří už nemají žádnou šanci dosáhnout na podnikatelský úvěr v bance.

 • podnikatelský úvěr, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a možnostem splácení, vám zajistíme bez placení jakýchkoli poplatků či provizí, které byste museli po obdržení peněz vyplácet na náš účet
 • nebudeme po vás požadovat podpisy nebezpečných tiskopisů, jako tomu bývá u většiny konkurenčních firem
 • sami a zdarma si za vás zajistíme výpis z katastru nemovitostí

Více než 500 podnikatelů a firem měsíčně, poptává své půjčky právě u nás.

Pro vyřízení půjčky (ne)budeme od vás potřebovat následující dokumenty: 

 • fotodokumentaci předmětu zástavy (exteriér + interiér)

Ač se vám může zdát, že tu pár řádků chybí, není tomu tak. Skutečně, na rozdíl od bank či některých konkurenčních firem, nic jiného nepotřebujeme! Viz Co vše (ne)musím pro posouzení úvěru doložit?