Na této stránce najdete užitečné informace, určené především pro firmy a podnikatele. Snažíme se přidávat takové informace, o kterých víme, že je vyhledáváte, avšak na některých portálech jsou dost často nesrozumitelné.

Zveřejňujeme zde však nejen to, na co se nás často ptáte, ale i odpovědi na otázky, na které se zeptat někteří podnikatelé bojí, anebo neví, kam a komu by zavolali, aby dostali správnou odpověď. Další otázkou je, kolik by vás požadovaná informace u nějakého subjektu stála, protože jak je známo, zadarmo ani kuře nehrabe.

A protože rádi šetříme našim klientům nejen čas, ale i peníze, průběžně přidáváme na naše stránky odpovědi na otázky, na které se ptáte nejčastěji, abychom vám co nejvíce pomohli nejen se zajištěním potřebného kapitálu pro vaše podnikání, ale abyste např. neudělali nějakou chybu, protože jak by vám jistě rádi (např. na FÚ) řekli: "Neznalost zákona neomlouvá".

Nenajdete zde sice kompletní sbírku zákonů, to není ani předmětem naší činnosti, ale určitě se budeme snažit přinést vždy informaci, která je právě aktuální a pro vaše podnikání důležitá.