Nezvládáte splácet své dluhy a hrozí Vám exekuce? Vyřešte svojí vážnou finanční situaci se splácením s naší půjčkou na dluhy, u které navíc nenahlížíme do bankovního registru. Díky tomu si splatíte veškeré své dluhy, přičemž budete mít měsíčně pouze jednu splátku.

Výhody půjčky na dluhy:

Roční úrok již od 6,0 % p.a., RPSN od 6,5 %

Půčjka se zástavou nemovitosti

Půjčit si můžete až 80 % hodnoty vaší nemovitosti, s dobou splatnosti dle vašeho výběru. Při vyšších částkách není problém nastavit dobu splatnosti třeba až na 20 let, samozřejmě s možností předčasného splacení kdykoli.

Doplaťte si u nás všechny zbytečně drahé půjčky, leasingy a kreditní karty a ještě na tom vydělejte! Pouze u nás vracíme každý rok celou jednu splátku! U nás můžete získat pro sloučení půjček až 80 % hodnoty nemovitosti!

Posouzení a vyřízení žádosti

Ke každé žádosti o půjčku na dluhy vždy přistupujeme velmi individuálně. Veškeré žádosti se snažíme vyřídit co nejrychleji ke spokojenosti každého klienta. Po podání žádosti můžete očekávat předběžné posouzení do 24 hodin a definitivní výsledek týkající se schválení výše půjčky sdělujeme max. do 48 hodin.

K posouzení žádosti nám stačí pár fotografií nemovitosti. Nic víc.

Příklad využití půjčky na dluhy

Naše klientka Denisa L. si neustále na něco půjčovala. Dluhy ji stále narůstaly, takže se po čase dostala do takové situace, kdy nebyla schopna vše řádně splácet. V té chvíli jí došlo, že je nutné se tomu postavit a začít svoji situaci řešit. Celková částka, kterou dlužila různým společnostem, činila kolem 400 tis. a celková měsíční splátka byla kolem 16 tis. Při svém poměrně nízkému platu a výdajům za bydlení nemohla takovou částku platit. Aby vyřešila své dluhy, půjčila si od nás celých 400 tis. se splatností 15 let. Měsíční splátka u nás činí pouhých 3.500 Kč, takže díky půjčce na dluhy ušetří každý měsíc 12.500 Kč.

Chcete-li se zbavit svých dluhů a zajímá vás, jaké měsíční splátky byste platili u nás? Pak si je spočítejte sami v naší online kalkulačce.