Pořídili jste si vlastní byt, který potřebuje kompletně zrekonstruovat a nově vybavit? Nemáte k dispozici dostatečné finanční prostředky, které byste na rekonstrukci využili, a banka Vám nechce půjčit? U nás si můžete sjednat úvěr na rekonstrukci bytu a předělat si bydlení přesně podle Vašich představ, a to i v případě, že máte negativní zápis v bankovním registru.

Sjednání půjčky na rekonstrukci

Půjčku na rekonstrukci bytu je možné sjednat pouze v případě, že vlastníte-li nemovitost, kterou použijete jako zástavu. Faktury, na co vše jste poskytnuté peníze použili, nám však dokládat nemusíte.

Jaké výhody vám u naší půjčky na rekonstrukci můžeme nabídnout?

  • výhodný úrok od 6,0 % p.a., RPSN od 6,5 %
  • půjčit si můžete až 80 % hodnoty nemovitosti
  • rychlost a jednoduchost sjednání
  • podnikatelé nemusí dokládat DP
  • absence jakýchkoli poplatků, natož předem
  • není vyžadován ručitel
  • peníze na vašem účtu do týdne

Při žádosti o půjčku na rekonstrukci je/není nutné doložit

  • Pouze pár fotografií předmětného bytu (interiér a exteriér). Nic víc!
  • Pro LV na KÚ nemusíte, zajistíme si jej za vás sami.

Příklad využití nebankovní půjčky na rekonstrukci bytu

Pan Petr S. z Hradce Králové měl na svém bytě nevýhodný úvěr v celkové výši 300 000 Kč, který čerpal od nejmenované nebankovní společnosti, a kde mu chybělo k doplacení 200 tis. U tohoto úvěru splácí měsíčně téměř 7.000 Kč. Kromě toho si nabral v období finanční tísně další menší půjčky s velmi vysokým úrokem, které chtěl sloučit do jedné splátky. Součet splátek těchto všech malých půjček činí neuvěřitelných 15.000 Kč! Na úplné doplacení těchto drobných půjček potřeboval 150 tis., tzn. s uvedenou zástavou celkem 350 tisíc. Dále chtěl pan Petr kompletně zrekonstruovat koupelnu a koupit nový sporák do kuchyně. Na toto měl rozpočet cca 150 tis., tzn. celkem potřeboval 500.000 Kč. Pan Petr si u nás půjčil 500 tis. se splátkou pouze 3.700 Kč, doplatil si všechny malé půjčky vč. nevýhodné zástavy, koupil manželce nový sporák, a vzhledem k tomu, že rekonstrukci koupelny provedl z větší části svépomoci, zůstalo mu ještě 40.000 Kč, za které udělal celé rodině radost hezkou rodinnou dovolenou.

Máte-li zájem o půjčku na rekonstrukci bytu, ale chcete si měsíční splátky spočítat sami? Pak navštivte naší online kalkulačku.