Vlastníte rodinný dům, který již volá po rekonstrukci, ale nemáte dostatek vlastních finančních prostředků? Chcete si půjčit, ale banka vám z nějakého důvodu nepůjčí? Naše půjčka na rekonstrukci domu je východiskem pro ty, kteří byli odmítnuti u jiných finančních společností. Díky našemu úvěru bez kontroly bankovního registru si můžete předělat svůj rodinný dům přesně podle vašich představ.

Půjčka na rekonstrukci domu se zástavou

Půjčka na rekonstrukci domu se zástavou nemovitosti znamená, že my vám půjčíme finance oproti ručení nemovitostí (např. rodinným domem, bytem, stavebním pozemkem atd.), a to až do 70 % její hodnoty. Tato zástava se provádí u všech půjček, kde je výše úvěru vyšší, než 200 000 Kč. (Malé půjčky a tzv. mikropůjčky, které jsou pro klienta vždy nevýhodné neposkytujeme, ani nezprostředkováváme!)

Co (ne)musíte u půjčky na rekonstrukci domu doložit

Ač je to možná (na rozdíl od bank) neuvěřitelné, ale potřebovat budeme od vás pouze pár fotografií domu, kterého se bude úvěr na rekonstrukci týkat. Ničím jiným vás zatěžovat nebudeme. Vše potřebné, jako např. výpis z Katastru nemovitostí apod. si zajistíme sami.

Výhody půjčky na rekonstrukci domu u nás

  • výhodná úroková sazba od 6 % p.a., RPSN od 6,5 %
  • rychlost a snadnost vyřízení
  • pro firmy a podnikatele bez dokládání DP
  • půjčka je bez registru
  • nepotřebujete ručitele
  • neplatíte žádné poplatky předem
  • vyplacení peněz na Váš účet do 7 dnů

Každé žádosti o půjčku se věnujeme individuálně. Předběžné posouzení můžete očekávat do 4 hodin od přijetí žádosti, a definitivní výsledek týkající se výše úvěru vám sdělíme do 24 hodin.

Příklad využití půjčky na rekonstrukci domu

Manželé z malé obce u Ostravy potřebovali nutně peníze na rekonstrukci svého rodinného domu. Jednalo se o starší dům, ve kterém bylo nutné udělat nové rozvody elektřiny a kompletně nové topení. Dále si manželé chtěli v celém domě pořídit nová okna, a nakonec nechat udělat i novou fasádu. K tomuto manželskému páru se však banky otočily zády, a to ze dvou důvodů: V minulosti se občas opozdili se splátkou jiného úvěru, a další překážkou pro poskytnutí americké hypotéky byl pro banku vysoký věk obou žadatelů. Ačkoliv bylo žadatelům již 60 let, dokázali jsme zajistit úvěr se splatností 15 let. Občasné opožděné splátky předchozího úvěru u nás nebyly pro poskytnutí americké hypotéky překážkou.

Máte-li zájem o půjčku na rekonstrukci bytu, ale chcete si měsíční splátky spočítat sami? Pak navštivte naší online kalkulačku.