Vlastníte rodinný dům, který by chtělo rekonstruovat, a nemáte dostatek vlastních finančních prostředků? Chcete si půjčit, ale banka Vám z nějakého důvodu nepůjčí? Naše půjčka na rekonstrukci domu je východiskem pro ty, kteří byli odmítnuti u jiných finančních společností. Díky našemu úvěru si můžete předělat svůj rodinný dům přesně podle Vašich představ.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka na rekonstrukci domu se zástavou nemovitosti znamená, že my Vám půjčíme finance oproti ručení nemovitostí (např. rodinným domem, bytem, pozemkem atd.), a to až do 60 % její hodnoty. Tato zástava se provádí u všech půjček, kde je výše úvěru vyšší, než 100 000 Kč.

Při sjednání je nutné ohledně zastavené nemovitosti doložit

Ač je to možná (na rozdíl od bank) neuvěřitelné, ale potřebovat budeme od vás pouze pár fotografií domu, kterého se bude úvěr na rekonstrukci týkat. Ničím jiným vás zatěžovat nebudeme. Vše potřebné si zajistíme sami (výpis z katastru nemovitostí atd.)

Výhody úvěru

  • výhodná úroková sazba od 6,9% p.a.
  • rychlost a snadnost vyřízení
  • pro firmy a podnikatele bez dokládání DP
  • půjčka je bez registru
  • nepotřebujete ručitele
  • neplatíte žádné poplatky předem
  • vyplacení peněz na Váš účet do 7 dnů

Každé žádosti o půjčku se věnujeme individuálně. Předběžné posouzení můžete očekávat do 12 hodin a definitivní výsledek týkající se výše úvěru Vám sdělíme do 24 hodin.

Příklad využití půjčky na rekonstrukci domu

Manželé z malé obce u Ostravy potřebovali nutně peníze na rekonstrukci svého rodinného domu. Jednalo se o starší dům, ve kterém bylo nutné udělat nové rozvody elektřiny a kompletně nové topení. Dále si manželé chtěli v celém domě pořídit nová okna, a nakonec nechat udělat i novou fasádu. K tomuto manželskému páru se však banky otočily zády, a to ze dvou důvodů: V minulosti se občas opozdili se splátkou jiného úvěru, a další překážkou pro poskytnutí americké hypotéky byl pro banku vysoký věk obou žadatelů. Ačkoliv bylo žadatelům již 60 let, dokázali jsme zajistit úvěr se splatností 15 let. Občasné opožděné splátky předchozího úvěru u nás nebyly pro poskytnutí americké hypotéky překážkou.

Máte-li zájem o půjčku na rekonstrukci bytu, ale chcete si měsíční splátky spočítat sami? Pak navštivte naší online kalkulačku.