Jste podnikající důchodce se stabilním příjmem ve formě nejen starobního či invalidního důchodu, ale navíc s příjmem z vaší podnikatelské činnosti, a přesto Vám byla všude žádost o půjčku zamítnuta? Potřebujete si půjčit peníze na rekonstrukci nemovitosti či rozšíření vašeho podnikání, nebo např. doplacení nevýhodné půjčky, která brání rozvoji vašich podnikatelských aktivit?

Máte úspěšnou firmu, plánujete např. expandovat do zahraničí, ale banky i jiné nebankovní subjekty vaši žádost o půjčku zamítly z důvodu vysokého věku, nebo prostě neumí dle jejich tabulek a vnitřních kritérií pracovat se seniory, i když již mnoho let úspěšně podnikají?

Takřka všechny banky v ČR důchodcům prostě větší úvěr poskytnout neumí, a to ani v případě, že je zajištěn nemovitostí. Níže se dozvíte, co vše vám dokážeme nabídnout my. Dočtete se nejen výhody, jaké vám nabídneme, ale i to, jak se popereme s vaším věkem.

Hlavní rozdíly mezi námi a konkurencí

Nebudeme vás unavovat dlouhými texty. Prostě a jednoduše umíme poskytnout úvěr důchodcům až do 80 let jejich věku! Resp. v 80 musí být půjčka již doplacena, to znamená, že můžete žádat v sedmdesáti na 10 let, ve věku 65 let si můžete natáhnout dobu splatnosti až na 15 let atd.

Žádat u nás můžete až o 80 % hodnoty zastavované nemovitosti. Veškerá naše práce je pro všechny naše klienty absolutně zdarma! Naší společnosti nebudete z peněz, které vám přijdou na účet, platit dodatečně žádnou provizi!

Výhody americké hypotéky pro podnikající důchodce u nás

  • u nás můžete žádat i v den, kdy je Vám 75 let (v tomto případě lze nastavit dobu splatnosti na 5 let)
  • nebudeme se vás ptát, proč máte nějaký záznam v registrech
  • velmi výhodná úroková sazba již od 6 % p.a., splátky lze rozložit až na 20 let
  • nemusíte nikam jezdit, vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova
  • veškerá naše práce bude od začátku až do konce úplně zdarma

Půjčka proti zástavě nemovitosti

Jedná se o tzv. americkou hypotéku, tzn. jedinou podmínkou pro poskytnutí půjčky je zajištění vaší nemovitosti (stejně jako v bance), přičemž vám půjčíme až 80 % její hodnoty. Na rozdíl od bank u nás však nebudete platit odhad nemovitosti předem. Nebudete jej platit ani před schválením půjčky, a ani z půjčky vyplacené. Tento náklad jednoduše započítáme do úvěru.

Posouzení žádosti

Všechny žádosti posuzujeme zcela individuálně. Žádosti o úvěr se snažíme vyřídit co nejrychleji ke spokojenosti našich klientů. Předběžné posouzení můžete od podání žádosti očekávat do 24 hodin, a konečný výsledek týkající se schválení a výše půjčky do 2 dnů. Celý proces vč. vyplacení umíme zajistit do 1 týdne!

Vyřízení půjčky

V okamžik, kdy je půjčka ze strany investora schválena, začneme na půjčce pro vás intenzivně pracovat. Zajistíme odhadce, kterého, jak bylo výše uvedeno, platit nebudete. Předběžný odhad nemovitosti vypracujeme zcela zdarma. Po vypracování odhadu nemovitosti bude předán pokyn na právní oddělení k vypracování úvěrové a zástavní smlouvy. Smlouvu vám poté odešleme, abyste si jí mohli v klidu domova přečíst! Tento krok vám většinou konkurence nenabídne, a banka už vůbec ne! S dalšími výhodami a zásadními rozdíly mezi námi a konkurencí se můžete seznámit na stránce Výhody.

Příklad využití půjčky pro důchodce

Starší manželé Petráskovi podnikají v autodopravě. Potřebovali od banky půjčit peníze na pořízení nového nákladního automobilu, konkrétně tahače, který byl téměř nový, používán necelý rok a cena od stávajícího majitele byla pro manžele Petráskovi velmi atraktivní. Jejich původní starý tahač již dosloužil, a jelikož Petráskovi mají hodně předem domluvených obchodních zakázek, nemohli si dovolit zůstat bez auta. Znamenalo by to pro ně konec krásně zajetého podnikání.

Když si však podali žádost o podnikatelský úvěr u jedné z nejmenovaných bank, byla jim tato žádost zamítnuta, prý kvůli jejich vysokému věku. Banku absolutně nezajímalo, že manželé úspěšně podnikají, a že tímto zamítnutím odsoudí tento manželský pár doslova ke krachu. Pan a paní Petráskovi se tedy rozhodli pro podání žádosti o podnikatelský úvěr u nás, který jsme jim bez problémů, bez zbytečného papírování a velmi rychle schválili, aby mohli nové auto koupit co nejdříve a nepřicházeli tak zbytečně o své nasmlouvané obchody.

Manželé měli nějaké peníze vlastní, kterými se mohli na financování nového vozu spolupodílet. Od nás potřebovali 600.000 Kč. Úvěr jim byl schválen v plné výši, s požadovanou dobou splatnosti 15 let. Díky naší půjčce platí něco málo přes 5.000,- Kč a jsou velice šťastní, že si mohli rychle obstarat nový spolehlivý automobil a pokračovat v tom, v čem jsou dobří a co je baví.

Zajímá Vás, jaká by byla měsíční splátka u jiné finanční částky, s jinou dobou splatnosti? Pak navštivte naší sekci online kalkulačka, kde při zvolení výše půjčky a doby splatnosti zjistíte nejen výši měsíčních splátek, ale i úrokovou sazbu a RPSN.

Jak již z textu nabídky vyplývá, tento typ nebankovní půjčky je určen pro důchodce, avšak FO podnikatele, či vlastníky firmy. Tzn. jedná se o úvěr podnikatelský / firemní, nikoli spotřebitelský!

Pro informaci (a s důrazem) i zde uvádíme, co je na mnoha místech našich webových stránek uvedeno:

Spotřebitelské úvěry (dle zákona č. 257/2016 Sb.), a dále pak malé půjčky a mikropůjčky neposkytujeme, ani nezprostředkováváme. Odmítáme nabízet našim klientům cokoli, co je pro běžného klienta nedosažitelné, či (se záznamy v registrech) předražené!

Nepožadujeme

  • výpisy z bankovního či nebankovního registru
  • platby za odhad nemovitosti
  • jakékoli poplatky předem

 

Produkt půjčka pro důchodce byl pozastaven, a to z tohoto důvodu, a jeho, bohužel fatálních, následků pro spotřebitele.