Jste důchodce se stabilním příjmem ve formě starobního či invalidního důchodu, a přesto Vám byla všude žádost o půjčku zamítnuta? Potřebujete si půjčit peníze na rekonstrukci nemovitosti, nebo doplacení nevýhodné půjčky? Banky, ale i jiné nebankovní subjekty Vaši žádost o půjčku zamítly z důvodu vysokého věku, nebo prostě neumí dle jejich tabulek a vnitřních kritérií akceptovat jako příjem starobní či invalidní důchod?

Takřka všechny banky v ČR důchodcům prostě poskytnout půjčku neumí, a to ani v případě, že je zajištěna nemovitostí. Níže se dozvíte, co vše Vám dokážeme nabídnout my. Dočtete se nejen výhody, jaké Vám nabídneme, ale i to, jak se popereme s Vaším věkem.

Hlavní rozdíly mezi námi a konkurencí

Nebudeme Vás unavovat dlouhými texty. Prostě a jednoduše umíme poskytnout půjčku důchodcům až do 75 let jejich věku! Resp. v 75 musí být půjčka již doplacena, to znamená, že můžete žádat v sedmdesáti na 5 let, ve věku 65 let si můžete natáhnout dobu splatnosti až na 10 let, atd.

Žádat u nás můžete až o 80 % hodnoty zastavované nemovitosti. Veškerá naše práce je pro všechny naše klienty absolutně zdarma!

Výhody americké hypotéky pro důchodce u nás

  • u nás můžete žádat i v den, kdy je Vám 70 let
  • nebudeme se vás ptát, proč máte nějaký záznam v registrech
  • velmi výhodná úroková sazba 6 %, splátky lze rozložit až na 20 let
  • nemusíte nikam jezdit, vše vyřídíte z pohodlí vašeho domova
  • veškerá naše práce bude od začátku až do konce úplně zdarma

Půjčka proti zástavě nemovitosti

Jedná se o tzv. americkou hypotéku, tzn. jedinou podmínkou pro poskytnutí půjčky je ručení Vaší nemovitosti (stejně jako v bance), přičemž Vám půjčíme až 80 % její hodnoty. Na rozdíl od bank u nás však nebudete platit odhad nemovitosti předem. Nebudete jej platit ani před schválením půjčky, a ani z půjčky vyplacené. Tento náklad jednoduše započítáme do úvěru.

Posouzení žádosti

Všechny žádosti posuzujeme zcela individuálně. Žádosti o půjčku se snažíme vyřídit co nejrychleji ke spokojenosti našich klientů. Předběžné posouzení můžete od podání žádosti očekávat do 24 hodin, a konečný výsledek týkající se schválení a výše půjčky do 2 dnů. Celý proces vč. vyplacení umíme zajistit do 1 týdne!

Vyřízení půjčky

V okamžik, kdy je půjčka ze strany investora schválena, začneme na půjčce pro Vás intenzivně pracovat. Zajistíme odhadce, kterého, jak bylo výše uvedeno, platit nebudete. Předběžný odhad nemovitosti vypracujeme zcela zdarma. Po vypracování odhadu nemovitosti bude předán pokyn na právní oddělení k vypracování úvěrové a zástavní smlouvy. Smlouvu Vám poté odešleme, abyste si jí mohli v klidu domova přečíst! Tento krok Vám většinou konkurence nenabídne, a banky už vůbec ne!

Příklad využití půjčky pro důchodce

Starší manželé Petráskovi potřebovali od banky půjčit peníze na pořízení nového automobilu. Jejich původní staré vozidlo již dosloužilo, a jelikož Petráskovi jezdí několikrát během celého roku na chatu, kde se starají o zahradu, potřebovali si koupit auto nové. Když si však podali žádost o půjčku u jedné z nejmenovaných bank, byla jim tato žádost zamítnuta, prý kvůli jejich vysokému věku. Pan a paní Petráskovi se tedy rozhodli pro podání žádosti u nás, kterou jsme jim rychle schválili. Manželé si u nás vypůjčili nejnižší částku 100 tis. s dobou splatnosti na 5 let. Díky naší půjčce platí necelé 2.000,- Kč a jsou velice šťastní, že si mohli rychle obstarat nový spolehlivý automobil.

Zajímá Vás, jaká by byla měsíční splátka u jiné finanční částky, s jinou dobou splatnosti? Pak navštivte naší sekci online kalkulačka, kde při zvolení výše půjčky a doby splatnosti zjistíte nejen výši měsíčních splátek, ale i úrokovou sazbu a RPSN.

Nepožadujeme

  • výpisy z bankovního či nebankovního registru
  • platby za odhad nemovitosti
  • jakékoli poplatky předem