Máte záznam v bankovním registru? Potřebujete si nutně půjčit určitou částku, ale banky Vám kvůli negativnímu zápisu v registru nepůjčí? Pak je pro vás ideální volbou nebankovní půjčka pro zaměstnance s výhodným úrokem.

Pro koho je půjčka určena?

Jak už je zřejmé z názvu, tato půjčka bez registru je určená pouze pro občany se stálým příjmem ze zaměstnání. Aby vaše žádost byla kladně vyřízena, musíte mít pracovní smlouvu uzavřenou nejlépe na dobu neurčitou a nesmíte být ve zkušební době či výpovědní lhůtě.

Výhody půjčky pro zaměstnance:

  • výhodná úroková sazba již od 6 % p.a.
  • vyplatit lze až 80 % hodnoty nemovitosti
  • bez prověřování bankovního registru
  • rychlost a snadnost vyřízení žádosti
  • lze ručit i nemovitostí třetí osoby
  • bezplatný odhad nemovitosti
  • peníze na Vašem účtu do 1 týdne

Půjčka se zástavou nemovitosti

U půjčky ztajištěné nemovitostí si můžete u nás půjčit až neuvěřitelných 80 % hodnoty nemovitosti. Ručení nemovitosti požadujeme u každé námi nabízené půjčky, neboť po vás nevyžadujeme doložení bezdlužnosti.

Ať potřebujete peníze na cokoli, pomůžeme vám hned několika způsoby. Za prvé vám zajistíme úvěr s výhodami, které vám nikdo jiný nenabídne, a za druhé vám pomůžeme úvěr splatit co nejdříve. Jak? Opět ve dvou bodech: Za prvé vám za poctivé splácení vrátíme každý rok jednu splátku zpět, a za druhé vám zaplatíme velmi slušnou odměnu za kohokoli, koho nám doporučíte pro úvěrování.

Posouzení a vyřízení žádosti o půjčku

Každou žádost o půjčku pro zaměstnance posuzujeme individuálně. Všechny žádosti se snažíme vyřídit co nejrychleji ke spokojenosti našich klientů. Poté, co nám dodáte Vaši žádost o půjčku, předběžné posouzení můžete očekávat do 24 hodin a definitivní posouzení týkající se schválení a výše půjčky do 2 dnů.

V případě schválení půjčky následuje její vyřízení, ke kterému budeme potřebovat:

  • výpis z katastru nemovitostí
  • pořízení fotografií uvnitř i zvenku Vaší nemovitosti

Příklad využití půjčky pro zaměstnance

Paní Veronika N. pracuje jako prodavačka v hypermarketu a kvůli pár opožděným splátkám ji banka zamítla žádost o půjčku na 100 tis. Paní Veronika tyto peníze potřebovala rychle na nový automobil, protože se přestěhovala mimo město a neměla by se odtud jak dostávat do práce. Proto si u nás podala žádost na půjčku 100 tis. se splatností na 5 let, která ji byla velice rychle schválena. Měsíční splátka činí necelé 2000,- Kč. Paní Veronika N. si tak mohla pořídit nový vůz a bez problémů se každý den dostávat do své práce.

Potřebujete si půjčit peníze a zajímala by Vás výše měsíční splátky u nás? Pro výpočet využijte naši online kalkulačku

 

Produkt půjčka pro zaměstnance byl dočasně pozastaven, a to z tohoto důvodu, a jeho, bohužel fatálních, následků pro spotřebitele.