Jste zaměstnanec s nízkým platem? Potřebujete si půjčit určitou částku finančních prostředků, ale banky Vám kvůli malému příjmu celou částku nepůjčí? Pak je pro Vás ideální volbou nebankovní půjčka pro zaměstnance s výhodným úrokem.

Pro koho je půjčka určena?

Jak už je zřejmé z názvu, tato půjčka bez registru je určená pouze pro občany se stálým příjmem ze zaměstnání. Aby Vaše žádost byla kladně vyřízena, musíte mít pracovní smlouvu uzavřenou alespoň na dobu určitou a nesmí být ve zkušební době či výpovědní lhůtě

Výhody půjčky pro zaměstnance:

  • výhodná úroková sazba
  • není nutné dokládat výši příjmů
  • bez prověřování bankovních registrů
  • rychlost a snadnost vyřízení žádosti
  • lze ručit i nemovitostí třetí osoby
  • lze ručit i nemovitostí třetí osoby
  • bezplatný odhad nemovitosti
  • peníze na Vašem účtu do 1 týdne

Půjčka se zástavou nemovitosti

My Vám půjčíme určitou částku finančních prostředků a Vy při sjednání ručíte svojí nemovitostí a to až do 60 %. Ručení nemovitosti požadujeme u každé námi nabízené půjčky, neboť po Vás nevyžadujeme doložení výše příjmů. Ručení nemovitosti je tedy pro nás tzv. pojistka při řádném neplacení měsíčních splátek.

Ať potřebujete peníze na cokoli, pomůžeme vám hned několika způsoby. Za prvé vám zajistíme úvěr s výhodami, které vám nikdo jiný nenabídne, a za druhé vám pomůžeme úvěr splatit co nejdříve. Jak? Za prvé vám za poctivé splácení vrátíme každý rok jednu splátku zpět, a za druhé vám zaplatíme velmi slušnou odměnu za kohokoli, koho nám doporučíte pro úvěrování.

Posouzení a vyřízení žádosti o půjčku

Každou žádost o půjčku pro zaměstnance posuzujeme individuálně. Všechny žádosti se snažíme vyřídit co nejrychleji ke spokojenosti našich klientů. Poté, co nám dodáte Vaši žádost o půjčku, předběžné posouzení můžete očekávat do 24 hodin a definitivní posouzení týkající se schválení a výše půjčky do 2 dnů.

V případě schválení půjčky následuje její vyřízení, ke kterému budeme potřebovat:

  • výpis z katastru nemovitostí
  • pořízení fotografií uvnitř i zvenku Vaší nemovitosti

Příklad využití půjčky pro zaměstnance

Paní Veronika N. pracuje jako prodavačka v hypermarketu a kvůli jejímu nízkému platu ji banka zamítla žádost o půjčku na 100 tis. Paní Veronika tyto peníze potřebovala rychle na nový automobil, protože se přestěhovala mimo město a neměla by se odtud jak dostávat do práce. Proto si u nás podala žádost na půjčku 100 tis. se splatností na 5 let, která ji byla velice rychle schválena. Měsíční splátka činí necelých 2400,- Kč. Paní Veronika N. si tak mohla pořídit nový vůz a bez problémů se každý den dostávat do své práce.

Potřebujete si půjčit peníze a zajímala by Vás výše měsíční splátky u nás? Pro výpočet využijte naši online kalkulačku