Žádné notářské zápisy!

Pouze u nás žadatelé o půjčku nepodepisují tiskopisy typu: Rozhodčí doložka, Notářský zápis, Směnka, apod.! Podpis minimálně jednoho z uvedených tiskopisů vyžadují všichni konkurenční investoři, a to bez výjimky. V ČR je pouze jeden investor, který podpis těchto tiskopisů nevyžaduje! Tuto bezkonkurenční výhodu můžete získat pouze u nás!

více informací

Žádné poplatky či provize!

Jste zvyklí za vše platit? To je logické nejen v ČR. Tím spíše Vás mile překvapí, jak pracujeme my. Ať budou náklady se zajištěním nebankovní půjčky jakékoli, nebudeme Vám účtovat ani korunu, a to ani v průběhu zajišťování půjčky, ani po jejím fyzickém vyplacení! Bude-li tedy např. chválená výše půjčky 700.000 Kč, tak Vám celá tato částka bude vyplacena! A to do poslední koruny!

více informací

Žádné podpisy ve spěchu!

Podepsali jste v minulosti smlouvu, která je pro Vás nevýhodná? Zneužil někdo Vaší finanční tísně ve svůj prospěch? Neměli jste dostatek času přečíst si smlouvu před jejím podpisem? Tak cokoli podobného Vám u nás nehrozí! Úvěrovou smlouvu Vám pošleme předem, máte tak dostatek času si jí nejen v...

více informací