Žádné notářské zápisy!

Pouze u nás žadatelé o půjčku nepodepisují tiskopisy typu: Rozhodčí doložka, Notářský zápis, Směnka, apod.! Podpis minimálně jednoho z uvedených tiskopisů vyžadují všichni konkurenční investoři, a to bez výjimky. V ČR jsou pouze dva investoři, kteří podpis těchto tiskopisů nevyžadují! Tuto bezkonkurenční výhodu můžete získat pouze u nás!

více informací

Žádné poplatky či provize!

Jste zvyklí za vše platit? To je logické nejen v ČR. Tím spíše Vás mile překvapí, jak pracujeme my. Ať budou náklady se zajištěním nebankovní půjčky jakékoli, nebudeme Vám účtovat ani korunu, a to ani v průběhu zajišťování půjčky, ani po jejím fyzickém vyplacení! Bude-li tedy např. chválená výše půjčky 700.000 Kč, tak Vám celá tato částka bude vyplacena! A to do poslední koruny!

více informací

Žádné podpisy ve spěchu!

Pokud na vás bude někdo u podpisu úvěrové smlouvy tlačit a nutit vás do podpisu, aniž byste měli čas si smlouvu pečlivě přečíst, v žádném případě takovému subjektu smlouvu nepodepisujte! Raději úvěr odmítněte, než abyste za pár měsíců přišli o to nejcennější - střechu nad hlavou!

Tito "investoři" často používají fígle, jako např.: "spěcháme na oběd, ve smlouvě je vše, na čem jsme se domluvili, honem to podepište, mám ještě jednu schůzku a mám zpoždění" atd. Věřte, že vám z naší bohaté praxe radíme dobře. Nenechte se ovlivnit!

Pokud je ve smlouvě opravdu vše, co vám slíbili, pak na vás tyto praktiky zkoušet nebudou, resp. nebudou se bát, že si smlouvu budete chtít přečíst. Pokud však vědí, že je znění smlouvy zcela jiné, než vám bylo předem prezentováno, pak věřte, že to je ten důvod, proč vás budou neustále rozptylovat a šikovně, nebo i s nátlakem, vás nutit k tomu, abyste smlouvu podepsali bez jejího přečtení!

více informací