Dostali jste se do vážné finanční situace (např. z důvodu dlouhodobé nemoci apod.) a hrozí Vám exekuce nebo dokonce proti Vám bylo zahájeno exekuční řízení? Víme, že je tato situace jistě nepříjemná, proto Vám rádi podáme pomocnou ruku. Sjednejte si u nás půjčku na vyplacení exekucí s velice výhodným úrokem od 6,0 % p.a.

Půjčka na vyplacení exekuce spočívá v tom, že půjčené peníze nevyplatíme na Váš účet, ale převedeme je rovnou na účet exekutora. Díky vyřízení s exekutorem je tato záležitost poměrně rychle vyřešena a uzavřena, čímž se zastaví i exekuční řízení.

Výhody vyplacení exekuce u nás

  • výhodný úrok i měsíční splátky
  • bez náhledu do bankovního registru
  • lze ručit i nemovitostí třetí osoby
  • žádné poplatky při vedení úvěrového účtu

Půjčka proti zástavě nemovitosti

Aby byla půjčka na vyplacení exekuce kladně vyřízena, je nutné mít k dispozici nemovitost, kterou bude úvěr zajištěn. Nemovitost může být i ve vlastnictví třetí osoby. Jedná se o tzv. americkou hypotéku, tj. produkt, jaký nabízí i banky. Na rozdíl od bank však nenahlížíme do bankovního registru, nepožadujeme zaplacení odhadu nemovitosti předem apod.

Posouzení žádosti

Vaše žádost bude individuálně posouzena. Po jejím podání očekávejte předběžné posouzení do 24 hodin a vyplacení do 1 týdne! U tohoto typu nebankovní půjčky na vyplacení exekucí, je rychlost vyplacení závislá na spolupráci ze strany exekutorů. Pokud získáme včas vyčíslení exekucí, budou všechny exekuce (bez ohledu na jejich počet) vyplaceny max. do 1 týdne. Ihned po vyplacení exekucí a následném výmazu z KÚ, bude zbývající část převedena na Váš účet, který si pro tento účel sami zvolíte. Tyto peníze můžete pak použít na cokoli potřebujete.

Při posuzování žádosti:

  • nenahlížíme do bankovního i nebankovního registru
  • nepožadujeme doložení bezdlužnosti od FÚ, ČSSZ, ZP atd.
  • nevyžadujeme odhad nemovitosti

Vyřízení půjčky

V případě schválení půjčky na vyplacení exekucí budeme k úplnému vyřízení potřebovat doložit:

  • list vlastnictví od nemovitosti (neboli výpis z katastru nemovitostí)
  • vnitřní i vnější fotodokumentaci předmětu zástavy

Příklad vyřízení půjčky na vyplacení exekuce

Naše klientka Simona L. se v minulosti dostala do finančních problémů, a to z důvodu vážné nemoci. Paní Simona bohužel neměla vytvořenou finanční rezervu pro případ nenadálých událostí a na nutné měsíční platby jí peníze z nemocenské bohužel nestačily. Kvůli tomu se dostala do špatné finanční situace, kdy proti ní bylo zahájeno exekuční řízení. Zoufalá klientka tedy začala celou situaci řešit. Jelikož ji žádná banka nechtěla k doplacení vzniklých dluhů půjčit, paní Simona se obrátila na nás. My jsme jí žádost vyřídili rychle a zaplatili všechny její nedoplatky. Tím bylo exekuční řízení zastaveno a paní Simona má dnes klidné spaní.

V sekci online kalkulačka si zvolte výši půjčky a měsíční splátku, která Vám bude nejlépe vyhovovat.