Vlastníte nemovitost, která není v ideálním stavu? Víte, že rekonstrukce vaší nemovitosti je už opravdu nutná? Máte v plánu ji rekonstruovat a modernizovat, ale stále nemáte na potřebnou rekonstrukci dostatek financí? Využijte k tomu úvěr na rekonstrukci bydlení, který je k tomu přímo stvořený. U nás můžete konkrétně využít:

Při sjednání půjčky přistupujeme ke každému klientovi zcela individuálně a profesionálně. Naší snahou je najít pro vás vždy to nejlepší možné řešení.

Proč půjčka na rekonstrukci právě od nás?

 • nenahlížíme do bankovního, ani nebankovního registru
 • nevyžadujeme doložení výše příjmů (platí pro OSVČ)
 • neplatíte předem odhad nemovitosti
 • garantujeme velmi pečlivý a individuální přístup
 • rychlost a dostupnost půjčky
 • posouzení žádosti a zpracování půjčky zdarma
 • peníze na rekonstrukci na vašem účtu do 7 dnů

Odhad nemovitosti pro naše klienty zdarma!
Bezkonkurenční úrok již od 6,0 % p.a., RPSN od 6,5 %

Nebankovní půjčka proti zástavě

Půjčku na rekonstrukci poskytujeme proti zástavě. To znamená, že při sjednání půjčky vám zajistíme požadované finanční prostředky oproti ručení nemovitosti, a to až do 80 % její tržní hodnoty.

Potřebné doklady k vyřízení půjčky

Pro sjednání a vyřízení půjčky na rekonstrukci budete muset doložit následující dokumenty:

 • list vlastnictví – neboli výpis z katastru nemovitostí, díky kterému se potvrdí vlastnictví vaší zastavěné nemovitosti, výpis z katastru nemovitostí vám vystaví příslušný Katastrální úřad nebo pošta poskytující službu Czech POINT 
  (Anebo, co kdybychom zajistili výpis z KÚ za vás? Tak jo, domluveno.)
 • fotodokumentaci předmětu zástavy – tato fotodokumentace musí být pořízena jak zvenčí, tak i zevnitř nemovitosti

Sjednejte si u nás výhodnou půjčku na rekonstrukci a renovujte své bydlení přesně podle vašich představ.

Půjčka na rekonstrukci bytu

Pořídili jste si vlastní byt, který potřebuje kompletně zrekonstruovat a nově vybavit? Nemáte k dispozici dostatečné finanční prostředky, které byste na rekonstrukci využili, a banka Vám nechce půjčit? U nás si můžete sjednat úvěr na rekonstrukci bytu a předělat si bydlení přesně podle Vašich...

více informací

Půjčka na rekonstrukci domu

Vlastníte rodinný dům, který již volá po rekonstrukci, ale nemáte dostatek vlastních finančních prostředků? Chcete si půjčit, ale banka vám z nějakého důvodu nepůjčí? Naše půjčka na rekonstrukci domu je východiskem pro ty, kteří byli odmítnuti u jiných finančních společností. Díky našemu úvěru...

více informací

 

Máte více úvěrů a bojíte se dalšího finančního zatížení?

Potřebujete nutně zrekonstruovat koupelnu, opravit děravou střechu, nebo vyměnit v celém domě nová okna, ale už nějaké úvěry splácíte a dalšího zatížení vašeho finančního rozpočtu se bojíte?

 

Dobře děláte a upřímně si ceníme vašeho postoje. Nicméně u nás se dalšího finančního zatížení bát nemusíte, ba naopak vám finančně ulevíme. Jak?

 

Společně s vámi spočítáme, jaká částka je potřeba na doplacení všech půjček, u kterých máte zbytečně vysoký úrok, a samozřejmě nezapomeneme při těchto výpočtech na vámi plánovanou rekonstrukci. Následně vám zajistíme takovou částku, abyste měli potřebné peníze nejen na rekonstrukci, ale ještě se mohli zbavit všech nevýhodných půjček. A vzhledem k tomu, že nabízíme jednu z nejnižších úrokových sazeb na trhu, a současně umíme natáhnout dobu splatnosti takřka na přání, budete mít v součtu nižší splátku, než jste měli dosud, a ještě k tomu peníze na potřebnou rekonstrukci. A pokud něco zbyde, můžete si koupit např. novou kuchyňskou linku. Je to jen na vás.

 

A co hlavně, budete mít pouze jeden jediný úvěr, tzn. měsíčně pouze jednu jedinou splátku.