Nebankovní půjčky se zástavou nemovitostí jsou velice oblíbeným a často také jediným řešením, jak přijít k větší částce peněz u žadatelů, kterým banka žádost o půjčku zamítla z důvodu negativního záznamu v registru dlužníků, nebo byla na klienta již uvalena exekuce.

Refinancování hypotéky či jakéhokoli nevýhodného úvěru na nemovitosti

Pokud máte na nemovitosti jakoukoli zástavu, např. vám byl poskytnut úvěr s ručením nemovitostí, u kterého jste až později zjistili, že je pro vás nevýhodný, máme pro vás řešení. vaše závazky refinancujeme za výhodnějších podmínek. Vyplatíme věřitele a nahradíme závazek naším.

Výhody refinancování od nás

 • nepodepisujete žádný další zajišťovací prostředek (rozhodčí doložka atd.)
 • dobu splatnosti necháme plně na vás – dle vašich finančních možností
 • nepotřebujete a neplatíte předem odhad nemovitosti
 • současné zástavy refinancujeme až do výše 60% hodnoty nemovitosti
 • vyšší úvěr lze v případě potřeby dozajistit i nemovitostí ve vlastnictví  třetí osoby 
 • zbývající část půjčky bude převedena na váš účet
 • nevedeme žádné nesmyslné poplatky
 • peníze na účtu do týdne

Žádné nesmyslné poplatky či jakkoli „odůvodněné“ pokuty nevedeme! Řekli vám někde, že máte schváleno 700.000 Kč, ale na účet vám po odečtení různých vymyšlených sankcí přišlo o 200.000 kč méně? Tak to se Vám u nás nestane! Nikdo vám před odesláním peněz na váš bankovní účet nic nestrhne! Pokud vám my řekneme, že máte schváleno 700.000 Kč, tak vám také celá tato částka bude převedena na váš účet! Do poslední koruny!

Při posuzování žádosti o úvěr

 • nenahlížíme do bankovního ani nebankovního registru
 • netrváme na platbě předem za odhad nemovitosti (zajistíme si jej sami, pro vás zdarma)
 • nepožadujeme doložení bezdlužnosti od FÚ, ČSSZ, ZP apod. 

Slibovali vám u konkurence výhodný úrok, a ona "výhoda" platila pouze pro prvních pár měsíců, max. rok? Nebo vám dokonce slibovali, že vám "odpustí" při řádném splácení pár splátek, a nic takového se pak nekonalo? Po prvním roce splácení vám byly naopak splátky navýšeny o několik tisíc? Toto nám často sdělujete při útěku od konkurence.

U nás pouze neslibujeme. My vám po prvním roce řádného splácení úrokovou sazbu naopak snížíme! Nebudeme vám slibovat, že vám odpustíme (někdy na konci doby splatnosti) pár splátek. U nás budete mít nižší splátku hned od druhého roku splácení!

Úrokovou sazbu vám budeme snižovat každý rok v prvních pěti letech, a to až na bezkonkurenční sazbu 6,95 % p.a.! Tzn. každý rok budete mít stále nižší i splátku! Na rozdíl od konkurence tuto úrokovou sazbu garantujeme na celou dobu splatnosti!

Pro vyřízení půjčky budeme od vás potřebovat následující dokumenty

 • výpis z katastru nemovitostí – tzv. list vlastnictví, jež vám vystaví Katastrální úřad či pošta poskytující službu Czech POINT
  (Tento placený tiskopis po vás bude možná požadovat konkurence, nikoli my! Tento výpis si z KÚ zajistíme sami, nemusíte se tedy tímto vůbec trápit.)
 • fotodokumentaci předmětu zástavy - zvenčí i zevnitř
  (Ano, skutečně od vás budeme potřebovat pouze pár fotografií nemovitosti. Nic víc!)

Pokud není vaše nemovitost zatížena zástavou vůči bance či některé nebankovní společnosti, doporučujeme vám využít jiný náš produkt, tzv. Americká hypotéka. Rovněž nabízíme výhodné půjčky bez registru či konsolidace půjček.

Vyplacení exekucí

Dostali jste se do vážné finanční situace (např. kvůli ztrátě zaměstnání, dlouhodobé nemoci atd.) a hrozí Vám exekuce nebo dokonce proti Vám bylo zahájeno exekuční řízení? Víme, že je tato situace jistě nepříjemná, proto Vám rádi podáme pomocnou ruku. Sjednejte si u nás půjčku na vyplacení...

více informací