Práce, kterou vykonáváte z pohodlí svého domova – pouze po telefonu!

Na této stránce se dozvíte informace, na které se v případě spolupráce ptáte nejvíce.
Pokud budete mít o práci úvěrového tipaře vážný zájem, volejte kterýkoliv všední den mezi 16 - 17 hodinou na telefonní číslo 777 774 200, kde Vám sdělíme podrobnější podmínky spolupráce.

Naše společnost spolupracuje velmi úzce celkem s 5 bankami a především s investory nebankovními. Vám nabídneme spolupráci právě především v oblasti úvěrů a půjček nebankovních, což je pro Vás mnohem výhodnější, neboť je mnoho klientů, kteří v bance z jakéhokoliv důvodu o úvěr žádat nemohou. Např. nemají dostatečný prokazatelný příjem, nebo hůř - mají v některé bance nějaký vážný problém, a tudíž negativní záznam v bankovním registru (BRKI). Takovému klientovi umíme pomoci my.
Tím, že Vám nabídneme spolupráci v oblasti nebankovních úvěrů, půjček a amerických hypoték, budete mít o to více klientů, oproti obchodním zástupcům, kteří pracují pro společnosti, které spolupracují pouze s bankami.

Výhody spolupráce

Jistě Vás, než nám zavoláte, nejvíce zajímá výše provize. Především zdůrazníme, že máme velmi propracované know-how firmy, díky němuž se oproti jiným společnostem vůbec nemusí naši tipaři s klienty osobně scházet. Práce je velmi jednoduchá. U konkurenčních firem se jejich pracovníci s klientem sejít musí, sepisují s ním žádosti o půjčku, podrobné formuláře apod., čímž ztratí s tímto klientem mnoho času, ale i dalších zájemců, kteří se snaží dovolat během osobního jednání s klientem, a tím vlastně takovýto pracovník přichází zbytečně o mnoho dalších peněz, které by mu jinak další volající vydělali.

U nás tipař může, ale nemusí přijít s klientem do styku vůbec. V tomto případě nebudete sepisovat s klienty žádné dotazníky, formuláře či žádosti. S klientem strávíte pouze 5 - 10 minut po telefonu. Veškerou další práci uděláme za Vás my! Za těchto pár minut hovoru Vás odměníme vždy 0,5% z celkové výše vyplaceného úvěru.

Zdůrazňujeme, že tento typ spolupráce (odeslání pouze tipu na zájemce o úvěr) je vhodný pouze jako přivýdělek, např. pro studenty, či naopak důchodce.

Jste-li v produktivním věku, a chcete-li vydělávat mnohem více, máme pro vážné zájemce nabídku, kdy můžete vydělávat v průměru 4% z celkové výše úvěru každého Vašeho klienta! Tedy např. dostane-li Váš klient úvěr ve výši 600.000 Kč (což je dle grafu průměrná výše úvěru), bude Vám vyplacena provize ve výši až 24.000,-Kč!
Celková výše výdělku závisí na počtu dodaných (reálných, tzn. úvěrovatelných) klientů v měsíci, kteří jsou samozřejmě fyzicky vyplaceni.

Záleží tedy pak jen na Vás, kolik klientů zajistíte za jeden den, týden, celý měsíc...

Obchodní zástupci (zájemci o práci tipaře v oblasti nebankovních půjček a úvěrů) neplatí žádné vstupní poplatky!

Kontakt

Máte-li o spolupráci v oblasti nebankovních úvěrů vážný a seriózní zájem, volejte kterýkoliv všední den mezi 16 - 17 hodinou na telefonní číslo 777 774 200. Pokud se Vám nebudeme moci ihned věnovat, volejte, prosíme, následující všední den.
Prosíme, nevolejte se skrytým (nezobrazeným) číslem. Tato volání jsou automaticky blokována!

Jaký máte nyní příjem za minutu Vašeho času?

UPOZORNĚNÍ

V současné době máme zájem pouze o zájemce, kteří mají v oblasti financí zkušenosti, a kteří se věnují, a chtějí věnovat, této činnosti naplno. To znamená: pokud nebyla dosud Vaší hlavní výdělečnou činností verbální komunikace, nebo jste zaměstnán(a), a Vaše představa byla, že se této činnosti budete věnovat až v odpoledních hodinách po práci, prosíme, nevolejte.

Je-li Vaše představa uspokojivého měsíčního výdělku do 50.000 Kč, prosíme, nevolejte !!!

Žádné vstupní poplatky! Proškolení a plná podpora zdarma!
Ohledně spolupráce v oblasti nebankovních úvěrů volejte na tel. č. 777774200, a to PO - PÁ mezi 16 - 17 hodinou.

 

Nabídka spolupráce pro stavební firmy a drobné řemeslníky z oboru stavebnictví

Podrobnější informace najdete na stránce Nabídka spolupráce pro stavební firmy.