Jste náš spokojený klient? Chcete si vydělávat na splátky, a to takřka bez práce?

Nezáleží na tom, kdo jste či jaké máte vzdělání. Ať jste naším spokojeným klientem, nebo se třeba při své práci s lidmi setkáte s někým, kdo si vám postěžuje, že ho trápí v jeho domě rozdělaná rekonstrukce koupelny, na jejíž dokončení mu chybí finanční prostředky. Nebo jiný zájemce, který bydlí v panelovém bytě, kterého pro změnu trápí rekonstrukce bytového jádra, kterou ani nezapočal, i když po hezkém novém zděném jádru touží už několik let, ale stále nezbývají peníze.

Nebo máte např. stavební firmu či jste jen třeba parta řemeslníků, a občas vás kontaktuje klient se zájmem o rekonstrukci starého domu, sdělí vám, co vše by rád rekonstruoval, ale peníze má jen na částečnou rekonstrukci.

Chcete mu pomoci, a ještě na tom vydělat? A dokonce dvakrát? Díky poskytnutým finančním prostředkům budete moci zrekonstruovat vše, co si dotyčný váš klient bude přát, budete mít více práce, tím pádem více vydělaných peněz, a ještě vám vyplatíme provizi za zprostředkovaného klienta.

Nezní to báječně? V současné době s námi spolupracuje několik menších stavebních firem, různých řemeslníků, realitních makléřů, pojišťovacích poradců, ale i obyčejných lidí, kteří mají zcela jiné zaměstnání, nepodnikají, ale jsou šikovní a občas umí natipovat např. svého souseda apod.

Jaké nabízíme možnosti spolupráce?

Nabízíme pouze jednu formu spolupráce, a to jako tipař. Důvodů, především výhod (samozřejmě pro vás) je hned několik.

TIPAŘ

Tipař je ze strany zájemců nejoblíbenější forma spolupráce, a to z několika důvodů. Hlavním důvodem je čas, který je pro nás všechny velmi cenný. Budete-li chtít s námi spolupracovat jako tipař, pak vám zprostředkování zájemce o úvěr zabere pouze pár minut vašeho času. Nemusíte s klientem řešit takřka nic, nezajišťujete od něj žádné podklady, vše si se zájemcem o úvěr zajistíme sami. Vy nám zašlete pouze kontaktní údaje a částku, o jakou chce klient žádat. Nic víc. Na realizaci úvěru pracujeme aktivně my, a vám po vyplacení úvěru odešleme provizi za tip. Přesto, že se jedná pouze de facto o tip, vyplácíme provizi ve výši, kterou konkurenční firmy vyplácí v případě obchodní spolupráce, kdy musí spolupracující osoba (obchodní zástupce) zajistit s klientem naprosto všechny podklady sám, jezdit na KÚ, atd. Nemluvě u nutnosti vlastnit licenci České národní banky.

A dostáváme se k další výhodě tipaře. Tipař (na rozdíl od obchodního zástupce) nemusí vlastnit licenci ČNB! Nemusíte tedy absolvovat zkoušky.

Vzhledem k této skutečnosti vám v případě domluvení spolupráce sdělíme, na co se zájemce o úvěr zeptat při hovoru můžete, a na co naopak nikoli.

Výhody spolupráce u nás

  • bez nutnosti osobních schůzek se zájemci o úvěr
  • s klientem budete jednat pouze telefonicky
  • hovor s klientem max. v řádech pár minut
  • z vaší strany není nutné jakékoli další jednání s klientem
  • se zájemcem o úvěr neřešíte žádné podklady
  • počáteční investice + vstupní poplatky pro vás: 0,-
  • pro aktivní zájemce plná podpora

Výše provize

Na úvod tohoto tématu zdůrazníme, že nezajišťujeme žádné malé (tzv. hotovostní) půjčky. V naší nabídce klienti najdou pouze tzv. americké hypotéky, tzn. vyšší úvěry se zajištěním nemovitostí. Peníze může klient použít naprosto na cokoli dle svých současných potřeb. Například na konsolidaci všech zbytečně drahých, v minulosti načerpaných půjček, úvěrů a kreditních karet, na refinancování nevýhodné zástavy na nemovitosti, na rekonstrukci bytu či domu, na podnikání atd.

U tohoto typu úvěru je dle našeho CRM průměrná výše vyplacených úvěrů 800.000 Kč na 1 klienta. Vzhledem k tomu, že vyplácíme za tip až 1% z celkové výše poskytnutého úvěru, pro vás to znamená výdělek 8.000 Kč za každého vašeho klienta. To znamená ve skutečnosti za pár minut telefonního rozhovoru se zájemcem o úvěr.

Jak postupovat

Stejně jako u klientů, od kterých nevyžadujeme žádné stohy papírů, jako např. banky, a celkově vyžadovaná aktivita při zajišťování úvěru ze strany klienta je takřka nulová, i pro vás je navázání spolupráce velmi jednoduché.

Nezdržujte se s žádným CV, ani e-mailem. Pokud víte, že pro vás není problém zájemce o nebankovní úvěr zajistit, a váš zájem o spolupráci je opravdu vážný, stačí nás kontaktovat na tel. č. 777 774 200, a to od ÚT do ČT, vždy mezi 16:30 - 17:00 hod.

V této souvislosti malé upozornění: Doporučujeme nevolat ze skrytého čísla. Hovory ze skrytých, tj. nezobrazených čísel, jsou naším CRM systémem automaticky blokovány.